Zaloguj się

Pizza Express. Zamów z Dostawą!

Wpisz swój adres dostawy i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Międzynarodowa kariera słowa „express” dotyczy wielu branży. Był legendarny Orient Express, czyli kursujący między Paryżem a Stambułem luksusowy pociąg; są słynne amerykańskie karty płatnicze, jedna z największych na świecie firm kurierskich, setki tytułów prasowych, niewielkich samoobsługowych sklepów i wiele innych ciekawych przedsięwzięć. Słowo „express” pasuje wszędzie tam, gdzie coś odbywa się szybko, sprawnie i na wysokim poziomie. W Poznaniu expressem numer jeden jest lokalna sieć pizzerii Pizza Express. 

Pizza Express z Dostawą

Dostawa z Pizza Express – zgodnie z rozkładem i bez opóźnień!

Sieć Pizza Express tworzą aktualnie cztery restauracje: Centrum (Półwiejska), Nieszawska, Smochowice i os. Zwycięstwa. Strefa dostawy z Pizza Express jest zatem naprawdę imponująca, a według wszelkiego prawdopodobieństwa wkrótce stanie się ona jeszcze rozleglejsza. Wystarczy, że wejdziecie na PizzaPortal.pl lub uruchomicie aplikację, podacie adres dostawy, a nasz system wskaże Wam, w zasięgu której restauracji Pizza Express jesteście – później już tylko decyzja: który z oferowanych tu przysmaków dziś zamówić, kilka kliknięć myszką, szybka płatność online (np. Blikiem) i już za kilka chwil expressowa dostawa z Pizza Express zjawi się w progu Waszego domu lub biura w Poznaniu. Dlaczego pizza z dowozem z Pizza Express smakują tak wyjątkowo? Przede wszystkim w Pizza Express wyznają zasadę, że najlepsza pizza zaczyna się od naturalnych, wysokiej jakość produktów: od mąki i pomidorów, przez mięsa, wędliny i sery, po zioła i przyprawy. Dostawcy, z którymi współpracuje Pizza Express, zostali wybrani z niezwykłą starannością; tutaj nie toleruje się półproduktów, konserwantów i ulepszaczy smaku.

Sprawdź Menu w Pizza Express

Menu Pizza Express. Zamawiaj zawsze taką pizzę, jaką lubisz najbardziej

Menu Pizza Express opiera się na trzech założeniach: świeżość, lokalność i sezonowość. W Pizza Express ciasto na pizzę wyrabiane jest codziennie i tylko ręcznie, a jego receptura jest pilnie strzeżoną tajemnicą. Pizze od Pizza Express nigdy nie wyglądają jak „narysowane cyrklem”. Ich odrobinę nieregularny kształt wynika z faktu, że – tak jak w prawdziwych włoskich pizzeriach – spodów nie wypieka się na tzw. blaszakach lub piecach taśmowych. W kuchni Pizza Express własnoręcznie przygotowuje się również wszystkie sosy, zarówno te do pizzy, jak i dań lunchowych i makaronów. Pizza Express jako pierwsza sieć w Poznaniu wprowadziła do oferty również pizzę na cieście grahamowym i bezglutenowym, a prawdziwym hitem sprzedażowym okazała się pizza w 100% wegańska. Jeśli myśleliście, że stosowana przez Was dieta pozbawi Was przyjemności jedzenia pizzy, koniecznie zajrzyjcie do menu Pizza Express, tam na pewno znajdziecie pizzę dopasowaną do Waszych preferencji. Kilkadziesiąt rodzajów pizzy – od włoskiej klasyki po kompozycje odważne i nietuzinkowe, np. z mandarynką, na bazie sosu musztardowo-miodowego – makarony penne i spaghetti, poręczne zestawy lunchowe i sałatki. Dostawa z Pizza Express każdego dnia może przynieść Wam wiele radości.