Mobile
Tablet
Narrow Desktop
Desktop
Wide Desktop
Super Wide Desktop
Mobile
Tablet
Desktop
Narrow Desktop
Zaloguj się

Pizza Hut na PizzaPortal. Zamów teraz!

Wpisz adres dostawy lub wybierz ulubione Pizza Hut z listy poniżej.
Podaj adres dostawy
Wybierz restaurację
Zamów jedzenie

Pizza Hut? Tylko na PizzaPortal.pl!

Pizza Hut. Posmakuj. Pokochaj!

W 1958 roku dwóch braci, Dan i Frank Carneyowie mieszkający postanowili otworzyć własny biznes. Wybór padł na restaurację serwującą pizzę, ponieważ w tym czasie takich lokali właśnie brakowało. Byli mocno zdeterminowani, więc za swoje pierwsze pożyczone 600 dolarów otworzyli pierwszą pizzerię w niedużym domku z charakterystycznym spadzistym dachem, od którego wzięła się nazwa restauracji.

Bracia nie spodziewali, że mała restauracja zdolna pomieścić maksymalnie 25 osób odniesie taki sukces. Dzięki świetnej obsłudze i kilku innowacjom jak sprzedaż pizzy na wynos oraz możliwość spróbowania przed zamówieniem zrobiły furorę wśród klientów, którzy polecali ją wszystkim znajomym a także chętnie sami wracali po więcej. Po jakimś czasie tygodniowe dochody sięgały tysięcy dolarów, a bracia rzucili studia i nowy kapitał postanowili zainwestować w rozwój restauracji Pizza Hut. Po 10 latach w Kanadzie otworzyła się pierwsza zagraniczna restauracja Pizza Hut. Po 14 latach lokali było już tysiąc, a po kolejnych 3 latach sieć Pizza Hut rozrosła się do dwóch tysięcy.

W tym momencie na PizzaPortal.pl dostępnych jest prawie 30 restauracji w całej Polsce, jednak ta liczba w najbliższych miesiącach będzie dynamicznie rosła. 

Pizza Hut w dostawie prosto pod Twoje drzwi!

Menu Pizza Hut. Gorąca, pyszna, prosto z pieca...

W Pizza Hut ciasto na pizzę zawsze robione jest z najwyższej jakości składników. Specjalnością Pizza Hut jest pizza na opracowanym w 1980 roku cieście PAN - grubym, delikatnym i puszystym w środku oraz lekko chrupiącym na zewnątrz. Ale każdą z pizz możesz wybrać także na tradycyjnym, cienkim cieście oraz na unikalnym cieście z ciągnącym się serem mozzarella zapieczonym w brzegach.

Każdy amator pizzy odnajdzie w menu Pizza Hut coś dla siebie. Czekają na Was pizze na ostro, wegetariańskie, kompozycje klasyczne i bardzo nietuzinkowe. Skosztujcie najpopularniejszą pizzę - Pepperoni, dodatkowo z serem mozarella oraz ziołowym sosem pomidorowym i kiełbasą pepperoni, lub jej mocno pikantną odmianę - Hot Pepperoni. Pizza Super Supreme z dowozem to prawdziwa uczta dla wymagających: pepperoni, wołowina, pikantna wieprzowina, szynka, cebula, zielona papryka, pieczarki i czarne oliwki tworzą oryginalną, niezwykle smaczną i sycącą mieszankę, która najlepiej smakuje na cieście Pan.

Już chcesz spróbować? Znajdź najbliższą restaurację Pizza Hut i zamów z dostawą do domu lub biura swoje ulubione smaki!