Zaloguj się

Pizza Hut na PizzaPortal. Zamów teraz!

Wpisz adres dostawy lub wybierz ulubione Pizza Hut z listy poniżej.
Dostawa
Odbiór osobisty

Gorąca pizza tam gdzie chcesz - Pizza Hut na PizzaPortal.pl

Pizza Hut. Posmakuj. Pokochaj!

W 1958 roku dwóch braci, Dan i Frank Carneyowie mieszkający w Wichita, w stanie Kansas, postanowili otworzyć własny biznes. Wybór padł na restaurację serwującą pizzę, ponieważ w tym czasie takich lokali właśnie brakowało. Byli mocno zdeterminowani, więc za swoje pierwsze pożyczone 600 dolarów otworzyli pierwszą pizzerię w niedużym domku z charakterystycznym spadzistym dachem, od którego wzięła się nazwa restauracji.

Bracia nie spodziewali, że mała restauracja zdolna pomieścić maksymalnie 25 osób odniesie taki sukces. Dzięki świetnej obsłudze i kilku innowacjom jak sprzedaż pizzy na wynos oraz możliwość spróbowania przed zamówieniem zrobiły furorę wśród klientów, którzy polecali ją wszystkim znajomym a także chętnie sami wracali po więcej. Po jakimś czasie tygodniowe dochody sięgały tysięcy dolarów, a bracia rzucili studia i nowy kapitał postanowili zainwestować w rozwój restauracji Pizza Hut. Po 10 latach w Kanadzie otworzyła się pierwsza zagraniczna restauracja Pizza Hut. Po 14 latach lokali było już tysiąc, a po kolejnych 3 latach sieć Pizza Hut rozrosła się do dwóch tysięcy.

W tym momencie na PizzaPortal.pl dostępnych jest prawie 30 restauracji w całej Polsce, jednak ta liczba w najbliższych miesiącach będzie dynamicznie rosła. 

Menu Pizza Hut. Gorąca, smaczna, prosto z pieca...

W Pizza Hut ciasto na pizzę zawsze robione jest z najwyższej jakości składników. Specjalnością Pizza Hut jest pizza na opracowanym w 1980 roku cieście PAN - grubym, delikatnym i puszystym w środku oraz lekko chrupiącym na zewnątrz. Ale każdą z pizz możesz wybrać także na tradycyjnym, cienkim cieście oraz na unikalnym cieście z ciągnącym się serem mozzarella zapieczonym w brzegach.

Każdy amator pizzy odnajdzie w menu Pizza Hut coś dla siebie. Czekają na Was pizze na ostro, wegetariańskie, kompozycje klasyczne i bardzo nietuzinkowe. Skosztujcie najpopularniejszą pizzę - Pepperoni, dodatkowo z serem mozarella oraz ziołowym sosem pomidorowym i kiełbasą pepperoni, lub jej mocno pikantną odmianę - Hot Pepperoni. Pizza Super Supreme z dowozem to prawdziwa uczta dla wymagających: pepperoni, wołowina, pikantna wieprzowina, szynka, cebula, zielona papryka, pieczarki i czarne oliwki tworzą oryginalną, niezwykle smaczną i sycącą mieszankę, która najlepiej smakuje na cieście Pan.

Już chcesz spróbować? Znajdź najbliższą restaurację Pizza Hut i zamów z dostawą do domu lub biura swoje ulubione smaki!