Zaloguj się

Pizza Hut w Gdańsku

Wpisz adres i znajdź restauracje Pizza Hut w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Pizza Hut Gdańsk – włoska pizza, amerykański rozmach

Gdyby matka Dana i Franka Carneyów nie mogła w 1958 roku pożyczyć synom 600 dolarów, być może do powstania Pizza Hut – największej i jednej z najsmaczniejszych sieci pizzerii na świecie – nigdy by nie doszło. Na szczęście znalazła się wówczas odpowiednia kwota (4,5 tysiąca dolarów według współczesnych standardów) i bracia w niewielkim wynajętym lokalu w Wichita w stanie Kansas rozpoczęli swoją przygodę z najsłynniejszym włoskim przysmakiem, przygodę, w którą szybko wciągnęli miłośników pizzy z całego globu… Nazwa Pizza Hut i logo restauracji – charakterystyczny czerwony, spadzisty daszek – wywodzą się właśnie od tego pierwszego, niepozornego, przypominającego wiejską chatę lokalu. Pizza Carneyów cieszyła się tak dużą popularnością, że już po roku w Topece w Kansas powstał kolejny lokal, a po 14 latach było ich już tysiąc. Pierwsza Pizza Hut poza USA powstała w Meksyku, a niedługo potem także w UK, Japonii i Australii. Obecnie Pizza Hut to ponad 14 tyś restauracji we wszystkich zakątkach świata. Pizza Hut i PizzaPortal.pl są teraz bliskimi przyjaciółmi. Każdą ze znakomitych pizz z Pizza Hut w Gdańsku możesz szybko i wygodnie zamówić online na PizzaPortal.pl, gdziekolwiek jesteś, kiedy tylko najdzie Cię ochota.

Menu Pizza Hut Gdańsk – 3 rodzaje ciasta, zawsze ta sama jakość

Największą specjalnością menu Pizza Hut jest pizza na opracowanym w 1980 roku cieście PAN – grubym, delikatnym i puszystym w środku oraz lekko chrupiącym na zewnątrz. Ale każdą z pizz możesz wybrać także na tradycyjnie włoskim, cienkim cieście oraz na unikalnym cieście z ciągnącym się serem zapieczonym w brzegu. Każdy amator pizzy odnajdzie w menu Pizza Hut z Gdańska coś dla siebie. Czekają na Was pizze na ostro, wegetariańskie, kompozycje klasyczne i bardzo nietuzinkowe. Skosztujcie Hell’s Chicken, której prawdopodobnie nie powstydziłby się sam Gordon Ramsey: kurczak, kukurydza, papryczki chilli, mozzarella i biały sos z przyprawą chilli to prawdziwie wyzwanie dla wszystkich miłośników pikantnych smaków. Pizza Super Supreme z dowozem z Pizza Hut przez PizzaPortal.pl zapewni Wam prawdziwą mięsną ucztę: pepperoni, wołowina, pikantna wieprzowina, szynka, cebula, zielona papryka, pieczarki i czarne oliwki tworzą oryginalną, niezwykle smaczną i sycącą mieszankę. Pamiętajcie, że wybierając dostawę z Pizza Hut, możecie stworzyć swoją własną, opartą na Waszych ulubionych składnikach kompozycję, a także podzielić pizze pół na pół, co w prosty sposób pozwoli pogodzić zwolenników skrajnie odmiennych smaków.

Dostawa z Pizza Hut – robią to od lat, robią to po mistrzowsku

Pizza Hut to pierwsza pizzeria na świecie, która umożliwiła zamawianie pizzy online. Odpowiedni do tego serwis powstał w USA już w 1994. Strona, strasząca swoim topornym, typowym dla epoki Internetu 1.0, interfejsem, istnieje do dziś. Cóż, zamawianie z Pizza Hut w Gdańsku przez PizzaPortal.pl to łatwizna i czysta przyjemność (a nowa strona zapewnia także wyjątkowo miłe wrażenia wzrokowe) – wystarczy kilka szybkich kroków i pizza, za którą możecie zapłacić online lub gotówką przy odbierze, za moment pojawi się w Waszym domu lub biurze. W Pizza Hut ciasto na pizzę przygotowuje się każdego ranka – zawsze ręcznie i tylko ze świeżych, najwyższej jakości składników, pochodzących od polskich dostawców. W 2014 sieć wdrożyła program Product Excellence. Od tego momentu wszystkie składniki są wybierane jeszcze staranniej, a większość receptur została udoskonalona. Przyjemność jedzenia, radość dzielenia się z bliskimi, wyjątkowy klimat i kultowa marka w Waszych domach – zapewnij sobie to wszystko, wybierając pizzę z dowozem od Pizza Hut z Gdańska.