Zaloguj się

Pizza Hut w Olsztynie

Wpisz adres i znajdź restauracje Pizza Hut w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Pizza Hut Olsztyn – włoski przysmak w najlepszym amerykańskim wydaniu

Wszystko zaczęło się w 1958 w miejscowości Wichita w stanie Kansas, kiedy to za pożyczone od matki pieniądze dwaj bracia, Dan i Frank Careney, wynajęli niewielki, przypominający wiejską chatkę lokal i otworzyli w nim swoją niezwykłą pizzerię. Nazwa i logo Pizza Hut nawiązują do architektury tego budynku, a on sam istnieje do dziś – przeniesiono go na teren uniwersytetu Kansas, gdzie figuruje jako symbol stanowej pomysłowości i przedsiębiorczości. Careneyowie szybko udowodnili, że Amerykanie za cokolwiek się wezmą, potrafią zrobić to najlepiej na świecie…tak, włoską pizzę także! Pizza Hut, z ponad 14 tysiącami lokali we wszystkich zakątkach globu, jest obecnie największą siecią pizzerii na świecie. Pizzę z Pizza Hut uwielbiają absolutnie wszyscy. Teraz możecie ją otrzymać szybciej i wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej, bo teraz Pizza Hut i PizzaPortal.pl działają razem. Dostawa z Pizza Hut z Olsztyna przez PizzaPortal.pl doskonale uświetni każdą okazję – od romantycznej kolacji po huczną imprezę z naprawdę dużą liczbą żołądków do nakarmienia. Złóżcie zamówienie online i przekonajcie się sami już teraz.

Menu Pizza Hut – dobre pomysły na pizzę nie kończą im się nigdy

Na przestrzeni lat Pizza Hut wielokrotnie wsławiała się wprowadzaniem do menu naprawdę oryginalnych, zaskakujących pizz. Była pizza z zapieczonymi przy brzegu niewielkimi cheesburgerami, pizza z frytkami czy taka, której ciasto okrywały chrupiące nachos. Sprawdzajcie menu Pizza Hut regularnie, bo na pewno jeszcze nie raz wymyślą tam coś niezwykle oryginalnego. Sztandarowym produktem w menu Pizza Hut jest pizza na cieście PAN (serwowana i niezmiennie kochana przez miłośników pizzy już od 1980 roku). PAN to ciasto grube, lekkie i puszyste w środku a chrupiące na zewnątrz. PAN to przyjemność w iście amerykańskim stylu. Ale nie myślcie, że w Pizza Hut z Olsztyna ograniczają się do jednego wariantu ciasta: możecie wybrać także ciasto cienkie i ciasto, którego brzegi wypełnione są mnóstwem pysznego sera. W menu Pizza Hut odnajdziecie pizze z mięsem, wegetariańskie, pikantne i wyjątkowo łagodne. A smak wybranej przez Was kompozycji podkreśli jeden z 7 aromatycznych sosów: ziołowo-pomidorowy, czosnkowy, pikantny pomidorowy, BBQ, słodkie chilli, miodowo-musztardowy, sunny mango czy jalapeno. Menu Pizza Hut to zachwycająca włosko-amerykańska wariacja, to moc smaków i niezapomnianych doznań.

Dostawa z Pizza Hut z Olsztyna dotrze do Was choćby i na Marsa…

Pizza z Pizza Hut to jedyna pizza, którą jedzono w kosmosie! Zgadza się, w 2001 roku specjalnie skomponowana i przygotowana pizza z Pizza Hut dotarła do przebywających na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS astronautów. Możecie być zatem pewni, że dla ludzi z Pizza Hut – wspieranych wiedzą i doświadczeniem PizzaPortal.pl –  absolutnie żadna dostawa nie będzie straszna… Pizza Hut jest przygotowana na dowiezienie Wam jedzenia na naprawdę wielką ucztę. Wielka Uczta to przepyszny i bardzo opłacalny zestaw, w skład którego wchodzą dwie duże pizze, przystawka z pieczywa czosnkowego lub rollsów, zestaw 3 znakomitych sosów i 1 litr pepsi. Innymi ciekawymi propozycjami, które świetnie sprawdzą się za każdym razem, gdy organizujecie przyjęcie lub zapraszacie znajomych na wspólne oglądanie filmu lub meczu, są zestawy: 2x Duża Pizza i Duży Zestaw Oszczędności, z aż trzema pizzami w atrakcyjnej cenie. Pamiętajcie, że dostawa z PizzaHut może zawierać pizzę samodzielnie przez Was skomponowaną, a także pizzę podzieloną pół na pół. Pizza z dowozem od Pizza Hut nie zawiedzie Was nigdy, macie na to kosmiczną gwarancję!