Zaloguj się

Pizza Hut we Wrocławiu

Wpisz adres i znajdź restauracje Pizza Hut w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Pizza Hut Wrocław – pizza, którą kochają miliony

Był rok 1958, kiedy bracia Dan i Frank Carney zorientowali się, że coraz większemu apetytowi Amerykanów na pizzę nie wychodzi naprzeciw żadna konkretna oferta gastronomiczna. Młodzi przedsiębiorcy pożyczyli od mamy 600 dolarów, wynajęli skromny lokal na ruchliwym skrzyżowaniu w swoim rodzinnym mieście, Wichita w stanie Kansas, i rozpoczęli niewielką działalność… działalność, która szybko doprowadziła ich do stworzenia największej sieci pizzerii na świecie. Logiem Pizza Hut nie jest – jak to się często zakłada – kapelusz, ale spadzisty daszek, przypominjący ten z pierwszej restauracji Carneyów, nazwa firmy dosłownie oznacza zaś „chatę”. Od skromnej „chatki” po ponad 14 tysięcy lokali na wszystkich kontynentach. Kiedy przygotowuje się naprawdę przepyszną pizzę, nic nie jest niemożliwe! We Wrocławiu Pizza Hut odnajdziecie teraz na PizzaPortal.pl. W 1989 pizzą z Pizza Hut zajadali się bohaterowie drugiej części Powrotu do przyszłości, w 1990 była to oficjalna pizza Żółwi Ninja. Zaś w 1997 pizzą Pizza Hut delektował się sam Michaił Gorbaczow. Tak, pizzę z Pizza Hut ubóstwiają wszyscy. A w szybkiej i wygodnej dostawie online z PizzaPortal jest ona jeszcze wspanialsza

Menu Pizza Hut – trzy rodzaje ciasta, setki możliwości

W 1980 dzięki Pizza Hut nasze wyobrażenie o pizzy zostało na stałe zrewolucjonizowane. Wtedy to w Pizza Hut zaczęto podawać pizze na cieście PAN. Okazało się, że grube, puszyste w środku i chrupiące na zewnątrz ciasto stanowi wyjątkowo przepyszną bazę dla pomidorowego sosu, sera i najróżniejszych dodatków. Moda na ciasto PAN zawładnęła Stanami, Japonią, Australią – a od 1992, kiedy w Warszawie pojawiła się pierwsza w Polsce Pizza Hut – także naszym krajem. Z menu Pizza Hut możecie wybrać dla swoich pizz ciasto PAN, ale również ciasto Tuscani, tradycyjne, bardzo cienkie, i słynne ciasto z zapieczonym na brzegach pysznym serem, które na pewno zniknie z talerzy nawet tych miłośników pizzy, którzy zazwyczaj brzegów nie jadają. Swoją ucztę możecie rozpocząć od wyśmienitych przystawek: pieczywa czosnkowego z serem lub rollsów w różnych wariantach: z szynką, prowansalskich albo wegetariańskich. Wybór pizz w menu wrocławskiej Pizza Hut jest naprawdę ogromny. A do tego zawsze macie możliwość stworzenia własnej kompozycji i wybrania dwóch różnych połówek, tak aby z dostawy z Pizza Hut zadowoleni byli wszyscy.

Dostawa z Pizza Hut – gdziekolwiek jesteś, dosłownie…

Pizza Hut i PizzaPorta.pl to partnerzy, których wspólna wiedza i doświadczenie w dostarczaniu jedzenia na wynos są całkowicie bezkonkurencyjne. O tym, że dla Pizza Hut nie ma dostawy niemożliwej, przekonali się chociażby kosmonauci z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS. (Czy jest na świecie inna pizzeria, której logo znalazło się na kosmicznej rakiecie?) Pizze z Pizza Hut to wyjątkowe ciasto, które przyrządzane jest od podstaw każdego ranka, to najwyższej jakości, zawsze świeże i pochodzące od lokalnych producentów, składniki: Pizza Hut to po prostu niewiarygodnie smaczne pizze. Dostawa z Pizza Hut z Wrocławia będzie znakomitym wyborem zawsze wtedy, kiedy spodziewacie się (lub się nie spodziewacie, ale jednak się zjawią) sporej gromady gości – w ofercie restauracji znajdziecie wiele promocyjnych zestawów na naprawdę duży apetyt. Pizza z dowozem z Pizza Hut, na przykład Prowansalska, z grillowanym kurczakiem marynowanym w czosnku i prowansalskich ziołach, cukinią, kolorową papryką i czerwoną cebulą, lub Carbonara, z boczkiem, serem corregio i białym sosem, to przyjemność, do której będziesz chciał często powracać.