Zaloguj się

Zamów z Pizza Mario Bydgoszcz

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Zamów z dowozem z Pizza Mario&Restaurant Nakiel. W Bydgoszczy

W dzisiejszych czasach nie wystarczy oferować zamawiającym jednego rodzaju kuchni, by móc powiedzieć, że jest się topową restauracją. Oczekiwania osób, które pragną zamówić jedzenie na wynos są o wiele wyższe. W sytuacji, gdy nie gotujemy w domu często zdarza się, że każdy ze spożywających posiłek ma ochotę na zupełnie inne dania. Tylko szeroka oferta zdoła usatysfakcjonować tych, którzy poczuli głód. Dlatego też nikogo nie dziwi, że restauracje starają się przyciągać obszernym jadłospisem i stale poszerzają krąg potraw, które można zamawiać. Oczywiście stawia to przed firmą nowe wyzwania, ale przysłowie, że kto stoi w miejscu ten się cofa jest aktualne w gastronomii jak mało gdzie. Jeśli rozpisać by sondę na najpopularniejsze dania wśród naszych rodaków, to z pewnością pizza i dania domowe znalazłyby się n na podium. Najprawdopodobniej na dwóch pierwszych miejscach. Kwestią dyskusyjną byłoby tylko, która kuchnia na jakim. Niezależnie od tego jaka byłaby to kolejność, to na pewno inne kuchnie plasowałyby zdecydowanie niżej. A jeśli by brać dodatkowo pod uwagę opinie wyrażone przez korzystających z oferty restauracji dysproporcje byłyby jeszcze większe. 

Pizza w menu Pizza Mario&Restaurant Nakiel.

Publikowane były badania dotyczące preferencji żywieniowych Polaków, które stawiały pizzę na pierwszym miejscu wśród dań najchętniej zamawianych na wynos. Popularność włoskiej potrawy jest tak duża, że jeśli poszczególne restauracje łączą posiłki charakterystyczne dla kilku kuchni, to najczęściej punktem wyjścia jest właśnie pizza. Nie inaczej sytuacja wygląda w Pizza Mario&Restaurant. Od zawsze punktem wyjścia dla pizzerii jest margherita. Pizza, która swą nazwę wzięła od imienia królowej Małgorzaty Sabaudzkiej, otwiera praktycznie każdą kartę dań. To najprostsza wersja włoskiej potrawy, choć wcale nie najrzadziej zamawiana. Jej wariant wzbogacony o pieczarki nosi nazwę Amigo, a o szynkę Vesuvio. Nikt nie powinien mieć problemu z rozszyfrowaniem składu salami czy becono. Tuńczyk od zawsze jest częścią składową Al Tonno, natomiast w składzie hawajskiej odnaleźć można szynkę i ananasa. Opera nie ma nic wspólnego z włoską La Scalą, ale za to składniki, których użyto do jej przygotowania, to ser, tuńczyk i pieczarki. Pepperone i spinaci należą do bardziej rozpoznawalnych wariantów pizzy, natomiast Rancher składa się z cebuli, mięsa, pomidorów i sera. Można spróbować odmiany Chicken, diabelskiej, capriciossa, frutti di mare czy wiejskiej, ale także vegetariany, Contadiny (sos, brokuły, cebula, jajko, ser, szynka) czy firmowej Mario (sos, mięso, oliwka, papryka, papryka, pepperoni, ser).

Dania domowe z dostawą z Pizza Mario&Restaurant Nakiel.

Aby zaspokoić oczekiwania miłośników dań domowych menu wypełnione jest duża ilością tego typu potraw. Poczynając od zup, spośród których można wymienić barszcz (także z kołdunami i pasztecikami), ogórkową, pomidorową, rosół(w kilku wariantach), węgierską i firmową. Z dań różnych przyciąga uwagę Płonący camembert (ser, ananas, dżem, frytki), de Volaille z talarkami,  eskalop (schab nadziewany bekonem, cebulą i serem), filet z kurczaka czy karkówka. Nie brakuje też mielonego, tradycyjnego schabowego i pstrąga z pieca. Miłośnicy szybkich dań mogą zamówić na wynos z Pizza Mario&Restaurant hamburgery, cheseeburgery, tosty i zapiekanki. Dostępne są też pierogi, zestaw dziecięcy (z sokiem) oraz danie dnia. Uzupełnieniem kuchni włoskiej są makarony. Klasyczne bolognese, bolognese zapiekane, carbonara,             boscaido (spaghetti, pieczarki, szynka, sos pomidorowy), tonno i chicken, który może być też zapiekany z serem.  Spośród sałatek wymienić należy te z białej kapusty, pekińską, z marchwi, z kurczaka, capriciossę, grecką, gyros, zazziki, w tym także z ziemniakami zapiekanymi. Na deser proponujemy pałaczynkę (naleśnik z lodami, ananasem, czekoladą i bitą śmietaną) albo puchar lodowy. Ofertę uzupełniają napoje gazowane i niegazowane.