Zaloguj się

Pizza na Wypasie. Zamów z Dostawą!

Wpisz swój adres dostawy i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Sieć pizzerii Pizza na Wypasie to projekt autorstwa trzech warszawskich studentów. Czy grupa młodych, niedoświadczonych pasjonatów może rzucić wyzwanie gigantom polskiej sceny gastronomicznej? Tempo, w jakim Pizza na Wypasie zdobyła serca warszawskich „pizzożerców” i ruszyła na kulinarny podbój kolejnych miast, pokazuje, że nie jest to niemożliwe. Pizza na Wypasie udowadnia, że ważniejszy od wielkiego zagranicznego kapitału jest pomysł i zaangażowanie. A koncepcja, na której bazuje Pizza na Wypasie, jest po prostu genialna w swojej prostocie – Pizza na Wypasie nie udaje włoskiej restauracji, ma swoje własne standardy i serwuje taką pizzę, jaką smakosze nad Wisłą lubią najbardziej, a tym, co wyróżnia ją w sposób szczególny, jest zawsze podwójna porcja sera w standardzie! Sygnowana zabawnym logo z wesołą krówką sieć Pizza na Wypasie liczy w tej chwili trzy restauracje w Warszawie: Wola, Mokotów i Ursynów (w nazwie tej ostatniej pojawia się słowo „Noc”, co oznacza, że możecie zamawiać z niej nawet o 3 nad ranem), i jedną w Mielnie.

Pizza na Wypasie z Dostawą

Menu Pizza na Wypasie. Takich placków nie robi w Polsce nikt inny

Są pizzerie, których menu jest bardzo rozbudowane i liczy nawet około 100 pozycji. Takie rozwiązanie nie jest wolne od wad. Czasem takie menu przypomina trochę gry na konsole z lat 90., kiedy to nabywaliśmy kartridż z 1000 różnych tytułów, a faktycznie mogliśmy bawić się najwyżej czterema lub pięcioma… Wiecie, w czym rzecz, prawda? Długie menu rzadko utrzymane jest na równym, wysokim poziomie i niekiedy tylko wydłuża czas, jaki potrzebujemy na wybranie czegoś dla siebie (a głód narasta z minuty na minutę). Dlatego Pizza na Wypasie postawiła na zupełnie inne rozwiązanie. Menu Pizza na Wypasie jest stosunkowo krótkie, ale dobrze przemyślane i umiejętnie skomponowane, tak aby każdy bez problemu w mig znalazł w nim coś dla siebie. Znajdziemy w nim 10 pomysłowo skomponowanych pizz, trzy rodzaje pysznych przekąsek i napoje. Przygotowane przez Pizzę na Wypasie smaki na pewno przypadną Wam do gustu, jeśli jednak nie znajdziecie w menu kompozycji, na którą macie szczególny apetyt, restauracje oferują również opcję „Z certyfikatem Wypasu”, dzięki której błyskawicznie stworzycie swój idealny zestaw, nawet z 7 dowolnymi składnikami.

Sprawdź Menu w Pizza na Wypasie

Dostawa z Pizza na Wypasie. Dla studentów, tytanów pracy, imprezowiczów, freelancerów. Dla wszystkich!

To nie przypadek, że pizza z dowozem z Pizza na Wypasie jest ulubionym przysmakiem studentów. Wszak założyciele marki najlepiej wiedzą, jakie są kulinarne potrzeby „żaków”. Musi być szybko, niedrogo, smacznie i bardzo pożywnie. Proste? Cóż, na pewno nie dla wszystkich, ale Pizza na Wypasie podchodzi do tych wytycznych bardzo serio. Podwójna porcja wspaniale ciągnącego się sera „naładuje Wasze akumulatory” na wiele godzin, a jeśli czeka Was zakuwanie do świtu, z Pizza na Wypasie możecie zamawiać online przez PizzaPortal.pl nawet o 3 nad ranem. Dostawa z Pizza na Wypasie to dobry wybór na każdą okazję. Jeśli jeszcze się wahacie, czy złożyć zamówienie, być może przekonają Was liczne wyjątkowo pochlebne opinie, które spływają na Pizzę na Wypasie z najróżniejszych stron. Pizza na Wypasie może pochwalić się bardzo wysoką średnią ocen na naszym portalu, a serwowane przez sieć pizze zajmowały wysokie pozycje w rankingach m.in. takich tytułów jak Życia Warszawy, Zachodnie Mazowsze czy imokotów. Pizza na Wypasie uzyskała również pozytywną ocenę prestiżowego portalu Street Food Polska.