Zaloguj się

Pizza Taxi Poznań

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Pizza Taxi – najszybsza pizza w Poznaniu na PizzaPortal!

Każdy, kto oglądał choć jeden film, którego akcja osadzona jest we Włoszech na pewno zauważył, jak często ludzie poruszają się tam skuterami. Dlaczego tak? Skuter jest szybszym pojazdem niż samochód, ponieważ nie musisz stać w korkach, a zręcznie je omijasz. Właściciele Pizza Taxi w Poznaniu postanowili pójść włoskim śladem i swoim dostawcom wręczyć skutery zamiast wszechobecnych aut. To dlatego ich pizza uważana jest za „najszybszą” w Poznaniu!

Od czego wszystko się zaczęło?

Pizza Taxi w Poznaniu nie istniałoby, gdyby nie… odkrycie Ameryki przez Kolumba! Brzmi to dziwnie, ale taka jest prawda. To Kolumb przywiózł do Europy pomidory, bez których nie wyobrażamy sobie pizzy. Ciasto, które wyrabia się do niej było już znane wcześniej, w czasach starożytnych. Bardziej przypominało wtedy foccacię niż cienki placek. „Pizza” uznawana była wtedy za potrawę ubogich. Współcześnie wciąż należy do tanich i łatwych w przygotowaniu dań, ale podaje się ją zarówno w „biedniejszej” formie placka z pomidorami, serem i szynką, jak i w wersji wykwintnej z parmezanem i prosciutto. Podbijając podniebienie królowej Małgorzaty Sabaudzkiej pod koniec XIX wieku, szybko podbiła cały świat. Dotarła też nad Wisłę, do Poznania, którego mieszkańcy mogą cieszyć się jej smakiem dzięki restauracjom Pizza Taxi. Aby jak najlepiej oddać włoski klimat, zdecydowali się na dowożenie swojego jedzenia za pomocą skuterów. Nie ma miejsca, z którego pizza dotrze do Ciebie szybciej. Dostawcy to profesjonaliści i doskonale znają cały Poznań, dzięki czemu mogą ominąć korki. Nie ważne, czy na dworze mróz, ciemność czy prażące słońce - twoja pizza zamówiona z Pizza Taxi zawsze będzie idealnie ciepła! A wystarczy tylko kilka kliknięć, aby pojawiła się w Twoi domu. Teraz możesz tą ekspresową dostawę pysznego jedzenia zamówić za pośrednictwem PizzaPortal.

Zamów pizzę z Pizza Taxi w Poznaniu!

Mistrzowie pizzy z Pizza Taxi w Poznaniu znają się na swoim fachu. Możesz mieć pewność, że smak pizzy przygotowywanej w tym lokalu Cię nie zawiedzie. W Pizza Taxi cenią sobie wysoką jakość produktów i satysfakcję klientów – starają się jak najlepiej spełniać ich oczekiwania. Chyba nie ma nic lepszego niż świadomość, że jest się najważniejszym, prawda? Pizzę w poznańskim Pizza Taxi zamówisz w wielu odsłonach. Od najbardziej lubianej i klasycznej, aż po smakowite wytwory wyobraźni kucharzy. I tak oto powstała Pizza z Frytkami! Dwa popularne dania połączone w jedno. To nie może nie smakować! Oczywiście nie zabraknie dla Ciebie pieczarkowej Capricciosy i wywołującej kontrowersje Hawajskiej. Co dobrego jeszcze z nowości plackowych? Warto spróbować pizzy Canadian Grizzli z sosem balsamicznym, suszonymi pomidorami i łososiem. Nie odstępuje jej Spanish Corrida z dwoma rodzajami kiełbasy chorizo i pikantnym pesto. Ostry byczek wśród placków! Na pewno zasmakuje Ci też nietypowa Truflo z oliwą truflową i mozzarellą. Widać, że w Pizza Taxi w Poznaniu przykładają dużą uwagę do szczegółów. Składniki absolutnie nie są przypadkowe – wszystkie tworzą niesamowite kompozycje smakowe. Dla mniej odważnych idealne będą Barbecue Bonanza z mięsem wieprzowo – wołowym i sosem BBQ, Pizza Kebab z gyrosem czy American Farmer z kukurydzą, boczkiem i pepperoni. Do wybranej pizzy koniecznie zamów sos przygotowywany na miejscu – Buffalo, salsa, barbecue lub czosnkowy. Naprawdę warto! Nie ma co się zastanawiać i kombinować – wybierz lokal Pizza Taxi w Poznaniu najbliżej Ciebie i zamów pizzę przez PizzaPortal!