Zaloguj się

Pizzeria Al Capone Poznań

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Zamów najlepszą pizzę z dostawą w Poznaniu z Al Capone przez PizzaPortal!

Al Capone był znanym i najbardziej rozpoznawalnym gangsterem, który za życia opanował całe Chicago i był postrachem przestępczego świata. W tym wszystkim był również Włochem i wielką miłością darzył rodzimą kuchnię. Ciepła kuchnia jego matki na zawrze zagrzała miejsce w jego sercu. Był co prawda głową bandytów, ale pamiętany jest jako osoba z gorącym temperamentem i stąd wiadomo, że pizza sygnowana jego imieniem będzie równie charakterna. Pizzeria Al Capone w Poznaniu dużą wagę przykłada do tego, aby ich pizza była jak najlepiej zapamiętana.

Włosko - amerykański klimat z pizzerią Al Capone

Włosi znani są ze swojego rodzinnego podejścia. Nowych członków rodziny i zaufanych współpracowników traktują, jak własnych synów czy córki. To podejście pozwala im tworzyć więzi, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie. Wiedzą, że mogą na sobie polegać, a wszelkie decyzje i ważne rozmowy podejmowane są nad dobrym jedzeniem, przy butelce szlachetnego wina. W ten sposób zacieśniał i więzy Al Capone, zasiadając do stołu ze swoimi mafijnymi towarzyszami. Pizzeria Al Capone w Poznaniu zapewni Ci równie przyjazny klimat. Ich lokale rozsiane są po całym Poznaniu, więc gdziekolwiek nie będziesz ze swoją ekipą, jedzenie zawsze przyjedzie szybko i będzie ciepłe, jakby dopiero co wyjęte z pieca. Może zaczniesz regularnie organizować imprezy tematyczne? Czarne kapelusze, obcisłe sukienki, perły, eleganckie koszule… Czemu by nie wprowadzić trochę ognia do towarzyskich spotkań? Twoi znajomi z pewnością będą zachwyceni, a Pizzeria Al Capone zapewni świetny catering. Wszyscy będą mówić o przyjęciach organizowanych u Ciebie z wielkim uśmiechem na twarzy! Kto wie, może Twoja grupa się powiększy? Zostaniesz „mafijnym bossem” świetnych imprez. Niewiele do tego potrzeba –wystarczy trochę zaangażowania, kreatywności i kilka kliknięć na stronie najbliższej Pizzerii Al Capone na PizzaPortal.

Pizza Al Capone w Twoim domu!

Jak Al Capone rządził Chicago, tak Pizzeria Al Capone rządzi w Poznaniu. Jak siatka grup mafijnych, rozproszone są po całym obszarze miasta. Są na rynku gastronomicznym już długi czas, a kucharze tam zatrudnieni jeszcze dłużej przygotowują pizzę. To dlatego jest taka smaczna – dzięki doświadczeniu i świeżym, najwyższej jakości składnikom. Al Capone poleca pizzę Dallas z szarpaną wieprzowiną i sosem BBQ oraz białą Philadelphię z sosem śmietanowym, suszonymi pomidorami i serkiem Philadelphia. Równie ciekawie prezentuje się ostra Mafia z pieprzem, czosnkiem i bekonem. Chorizo rozpali Twoje wnętrze hiszpańską kiełbasą i papryczkami jalapeno, ale to jeszcze nie najmocniejsza pizza. Masakra przewidziana jest tylko dla prawdziwych twardzieli – sos luisiana tabasco pokonał niejednego. Jedząc ją bez łez zyskasz szacunek wśród towarzyszy. Zamiast makaronu wybierz pizzę Carbonara z pietruszką, cebulą i boczkiem. Milion Dolarów z szynką parmeńską i parmezanem sprawi, że poczujesz się jak bogacz. Czym byłaby Pizzeria Al Capone w Poznaniu bez brokułowo – serowej Prohibicji i drobiowego Brooklynu? To w końcu dwa najważniejsze słowa, kiedy wspomina się o Alu Capone! Jeśli nie lubisz narzucanych z góry zasad, wybierz Samowolkę, na której możesz umieścić dowolnych pięć składników. Rozkręć imprezę w mafijnym stylu! Zaproś znajomych na domówkę, przywdziejcie czarne kapelusze i zamówcie wybrane placki z najbliższego lokalu Al Capone w Poznaniu! Teraz z PizzaPortal zamawianie ulubionej pizzy jest o wiele prostsze – nie potrzeba nigdzie dzwonić, wystarczy Internet i sprawna myszka!