Zaloguj się

Pizzeria Bailando. Zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Pizzeria Bailando - dieta, cheat meal i pizza.

Będąc na diecie je się tylko wybrane produkty, które dostarczą nam odpowiednią ilość składników odżywczych a przy okazji pozwolą nam zgubić zbędne kilogramy. Warto jednak od czas do czasu zrobić małe odstępstwo i zjeść tzw. cheat meal. Pozwoli on nam zaspokoić żywieniowe pokusy oraz wbrew pozorom ułatwi i przyspieszy odchudzanie. Pizza jest idealnym cheat mealem, pod warunkiem, że zostanie odpowiednio skomponowana. W Pizzeria Bailando możesz sam wybrać składniki do swojej pizzy i uczynić ją zdrowszą. Zamów już teraz z Pizzeria Bailando z dostawą poprzez stronę PizzaPortal.pl lub skorzystaj z dedykowanej aplikacji na smartfona.

Gdy jesteśmy na diecie odchudzającej jemy w taki sposób aby doprowadzić do deficytu kalorycznego, czyli zjadamy mniej kalorii niż spalamy. Żeby dieta przynosiła efekty najlepiej jakby ten deficyt wynosił 500 kalorii. Po jakimś czasie bycia na diecie nasz organizm może przejść w tzw. stan awaryjny, który oznacza, że nasz metabolizm pracuje wolniej i zamiast chudnąc, to nasza waga stoi w miejscu lub wręcz przeciwnie – zaczynamy tyć. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi wspomniany cheat meal. Ten „oszukany posiłek”, podczas którego jemy na co mamy ochotę, pomoże zaspokoić nas psychicznie oraz przywróci metabolizm do prawidłowej pracy. Cheat meal pomaga wyzwolić wydzielanie leptyny, czyli hormonu tkanki tłuszczowej, który odpowiedzialny jest za poczucie sytości. Gdy osiąga on odpowiedni poziom w naszym organizmie automatycznie hamuje on wydzielanie hormonu, który odpowiada za uczucie głodu. Zjedzenie posiłku z dużą zawartością kalorii pomoże spalić nam tłuszcz podskórny. A poza tym zwiększy on naszą przemianę energii oraz termo genezę. Warto od czasu do czasu odpocząć od wszystkich wyrzeczeń i pozwolić sobie na ulubiony posiłek. Należy pamiętać by nie jeść go częściej niż raz w tygodniu. Zanim jednak możemy zabierać się za jedzenie naszego „oszukańca” nasza dieta powinna trwać bez przerwy przynajmniej przez dwa tygodnie. Kolejnym warunkiem koniecznym jest jego wartość kaloryczna, która nie powinna przekroczyć 1000 kalorii. Pora jedzenia też ma znaczenie. Zawsze jedzmy cheat meal w ciągu dnia nigdy na noc. Odpocznij od diety i zamów swój cheat meal z Pizzeria Bailando poprzez stronę PizzaPortal.pl.

Pizzeria Bailando – pizza, idealny cheat meal!

Na pierwszy rzut oka pizza nie jest potrawą zdrową a co za tym idzie nie idzie w parze ze smukłą sylwetką. Jeżeli jednak skomponujemy ją sami z odpowiednich dodatków stanie się ona nie tylko pyszna, ale także w pełni wartościowym posiłkiem. Zacznijmy od ciasta, które dostarcza najwięcej węglowodanów z całej pizzy. Możemy jednak zadbać aby te węglowodany były wysokiej jakości. Zwykła mąka pszenna ma wysoki indeks glikemiczny, co oznacza, że po jej spożyciu szybko podniesie nam się poziom glukozy we krwi i nastąpi duży wyrzut insuliny. To idealne warunki do odkładania się tkanki tłuszczowej, znacznie szybciej też będziemy odczuwać głód. Ciasto z mąki pełnoziarnistej będzie lepszym wyborem. Ciasto już mamy pora na sos. Najlepiej jeżeli jest on przygotowany ze świeżych pomidorów z dodatkiem oliwy z oliwek oraz ulubionych przypraw i ziół. Jeżeli chodzi o dodatki to chyba najważniejszym jest ser. W tej roli najlepiej sprawdzi się mozzarella. Jest ona nie tylko wyśmienita, ale także bardzo ciągnąca po roztopieniu. Wybierzmy taką z małą zawartością tłuszczu a nasza sylwetka nie ucierpi nawet w najmniejszym stopniu. Gdy sami skomponujemy pizze możemy mieć pewność, że będzie ona zdrową alternatywą dla codziennej diety. Zamów swoją pizzę z Pizzeria Bailando z dostawą do domu lub pracy juz teraz.

Pizzeria Bailando – roztańczone smaki.

Bailando to słowo pochodzenia hiszpańskiego, które oznacza – tańczyć, tańcząc. Co w takim razie pizza ma do tańca? Na pierwszy rzut oka nic, ale jakby się bliżej przyjrzeć to jest kilka podobieństw. Do tanga trzeba dwojga to już wiadomo od dawna, ale pizza również jest lepsza w dobrym towarzystwie, a że w dodatku dobrze się ja dzieli, więc jest wręcz stworzona do jedzenia w parze lub większym gronie. Kolejna wspólną rzeczą tańca i pizzy jest dowolność miejsca, wystarczy mieć telefon aby puścić muzykę podobnie jest z zamawianiem przez aplikację. Taniec jest dość męczący, więc potem chce się jeść, i tutaj wchodzi pizza, która zaspokoi każdy głód. W menu Pizzeria Bailando znajdziemy wszystkie klasyczne pozycje jak Margherita, Capriciosa czy też Salami   oraz takie wyszukane jak pizza z mięsem kebab. Zamów z Pizzeria Bailando z dostawą swój następny posiłek poprzez stronę PizzaPortal.pl.