Zaloguj się

Pizzeria Bravo - zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Pizzeria Bravo – aż klaśniesz z zachwytu!

Włosi jedząc swoje lokalne potrawy nie uważają, że są na diecie odchudzającej jest to po prostu ich stylem życia. Dzięki temu prawie wszyscy mają szczupłe sylwetki oraz są prawdziwymi okazami zdrowia. Aby przestawić się na taki tryb odżywiania należy wpierw sprawdzić, co jeść a czego nie jeść a także poznać kilka sztuczek by taka dieta szybko nam się nie znudziła. Ważne jest by ograniczyć spożycie mięsa oraz innych białek zwierzęcych i jednocześnie zwiększyć ilość zjadanych produktów pochodzenia roślinnego jak owoce, warzywa i nasiona zbóż. Można przygotowywać swoje posiłki w domu, ale to wymaga czasu oraz pracy, lepiej zamawiać swoje posiłki od specjalistów, czyli z Pizzeria Bravo, za pośrednictwem strony PizzaPortal.pl.

Nie tylko włosi korzystają z dobrodziejstw diety śródziemnomorskiej. Hiszpanie oraz Francuzi również zajadają się jej przysmakami. Taka dieta jest zdrowa i sycąca dla mieszkańców tych krajów również ze względu na klimat. Prawie cały ciepły rok z dużą ilością wilgoci sprzyja lekkim posiłkom. Dieta śródziemnomorska bazuje na dużych ilościach warzyw i owoców, pełnoziarnistym pieczywie, kaszach i makaronach. Ważne miejsce zajmują w niej ryby i owoce morza. Stosunkowo niewiele je się mięsa, zwłaszcza czerwonego jak wołowina czy baranina. Wydawać by się mogło, że dieta śródziemnomorska, ze względu na dużą zawartość węglowodanów (np. makaronu), nie pozwala schudnąć. Nie jest to jednak prawda. Makaron z warzywami, a nawet chudą rybą czy drobiem nie tuczy. Tuczące są tak naprawdę tłuste sosy, którymi polewa się makaron. Włoska kuchnia to jednak nie tylko makarony, chociaż trzeba przyznać, że wyroby mączne odgrywają w niej dużą rolę. Włochy położone są nad Morzem Śródziemnym, co daje, że mają doskonały dostęp do owoców morza. Ciepły klimat wpływa korzystnie na uprawę gajów oliwnych, co przekłada się na doskonały smak oliwy używanej obficie w ich kuchni.  Wracając do owoców morza to są one tak popularne, ponieważ są one jednym z głównych składników diety śródziemnomorskiej, która uznawana jest za najzdrowszą na świecie. Zamów swój posiłek z Pizzeria Bravo, poprzez stronę PizzaPortal.pl już teraz!

Pizzeria Bravo – klasyczna egzotyka

W Polsce nie dziwi już nas pizza z mięsem mielonym, gyrosem czy też wołowiną, ale pizza w wersji australijskiej to wciąż dla nas coś egzotycznego. Nie chodzi tutaj tylko o kraj pochodzenia, który jest bardzo od nas oddalony, ale o zestaw dodatków. Otóż w Australii serwuje się pizzę z mięsem krokodyla, strusia emu oraz kangura. Na dodatek są to tamtejsze przysmaki, które są spożywane, na co dzień i to nie tylko na włoskim placku. Jak widać w Australii nic się nie marnuje. Zmieniamy kraj i teraz jesteśmy w Rosji gdzie ludzie rozsmakowali się w pizzy z rybami jak makrele, tuńczyk, sardynki czy łosoś. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyż w Polsce też jada się pizzę z tuńczykiem i łososiem, gdyby nie fakt, że podawana jest ona na zimno. Każdy z nas czasem dojadał pizzę na drugi dzień, gdy już dawno straciła swoje ciepło, ale żeby od razu dostać zimną! U nas wiązałoby się to z reklamacją potrawy a w Rosji to standard. Co kraj to obyczaj. W Pizzeria Bravo dodatki są tradycyjne, więc nie będzie zaskoczenia przy odbiorze ani później w smaku. Zamów z Pizzeria Bravo za pośrednictwem strony PizzaPortal.pl.

Pizzeria Bravo – zamów na bis!

Menu Pizzeria Bravo rozpoczyna tradycyjnie włoska pizza i nie jest ona taka tylko z nazwy. Ciasto powstaje z prawdziwej włoskiej mąki, dzięki czemu pizza jest cienka a zarazem chrupiąca. Później na wierzch polewana jest sosem z pomidorów z dodatkiem ziół, potem nakładana jest na to prawdziwa mozzarella. Składniki dodawane do pizzy są oryginalne takie, jakie stosuje się we Włoszech. Jednak nie samą pizzą człowiek żyje, więc Pizzeria Bravo postanowiła dodać kilka dań do swojej karty dla urozmaicenia wyboru klientom. Tak też możemy wybrać drugi specjał włoskiej kuchni, czyli makaron. Dziewięć makaronowych propozycji gdzie każda ma w sobie inne dodatki oraz sos. Mało? W kategorii Przekąski na gorąco znajdziemy małe przegryzki jak grzanki włoskie albo dania jak np. szpinak zapiekany z mozzarellą. Jak zamówić z dostawą z Pizzeria Bravo? Wystarczy wejść na stronę PizzaPortal.pl lub skorzystać z dedykowanej aplikacji na smartfona, wybrać ulubione danie i poczekać kilka chwil na kuriera. Tak to jest takie proste!