Zaloguj się

Pizzeria DG. Zamów z dowozem!

Wpisz adres dostawy lub wybierz restaurację z listy poniżej
Dostawa
Odbiór osobisty

Zamów ulubioną pizzę z Pizzerii DG niedaleko Ciebie!

Pizza wszystkim kojarzy się z tradycyjną włoską potrawą. To właśnie w kraju w kształcie buta wymyślono i dopracowano to danie. Kuchnia, podobnie do reszty dziedzin, cały czas się rozwija, dlatego też powstają nowe smaki oraz dania. Te zmiany dotyczą również włoskiej kuchni, a w szczególności pizzy, która choć pozornie taka sama potrafi zaskoczyć. Ostatni trend to placki w wersji fushion, która łączy smaki, aromaty i techniki przyrządzania z różnych regionów świata. Czym jest dokładniej oraz jakie ma zastosowania kuchnia fushion dowiesz się z poniższego tekstu. A pizzę z mieszanką smaków zamówisz z Pizzerii DG!

Polacy lubią potrawy bogate w różne smaki - szczególnie te egzotyczne, mniej znane. Jest tak, ponieważ coraz więcej podróżujemy i poznajemy nowe kuchnie, sposoby przyrządzania potraw, używane przyprawy i składniki. Inspirujemy się nimi przygotowując nasze codzienne posiłki. Jakby się dobrze zastanowić to większość dań, które już jemy są fusion, gdyż mieszamy w nich składniki z różnych stron świata. Robiąc zwykła surówkę do obiadu łączymy ze sobą pomidory, które pochodzą z Ameryki Południowej i ogórki, które oryginalnie pochodzą z Azji. Nawet pierogi, które mamy za nasze wywodzą się z Chin. To jednak nie do końca można nazwać świadomą kuchnią fusion. Ten sposób przygotowywania potraw bardziej stawia na łączenie produktów charakterystycznych dla danych kultur, osadzonych w tradycji. Pizzeria DG w swoim menu posiada wiele pozycji, które umiejętnie łączą smaki wielu kultur tworząc wyśmienite dania kuchni fusion. W szczególności warto zainteresować się doskonałymi pizzami!

DG to Twój pierwszy wybór!

Kreatywne połączenia smakowe!

Aby tworzyć pizze ze składnikami pochodzącymi z różnych krajów potrzebne jest dobre wyczucie smaku oraz duża dawka kreatywności. Przeglądając menu pizzerii czasem może się zdarzyć, że trafimy na pozycję, która łączy składniki na pozór do siebie niepasujące. Warto jednak zaufać umiejętnościom kucharza i zamówić taki placek. Nie wszystkim pizzeriom jednak wychodzi ta sztuka i ich dania w wersji fusion nie dają zamierzonego efektu. Problemem są głównie produkty, których smak jest zbyt intensywny. Maskuje on wtedy resztę aromatów, przez co pozostałe dodatki tracą swoje walory i czujemy jakbyśmy jedli watę. Na szczęście Pizzeria DG łączy to wszystko umiejętnie. Najczęściej na pizzach kuchnia włoska przeplata się z grecką, indyjską, polską, arabską, meksykańską oraz ogólnie azjatycką. Polacy doceniają w szczególności połączenie włoskich produktów z polskimi. Do pizzy w takiej wersji trafiają polskie wędliny, kiełbasy, kabanosy czy sery np. oscypek, ale także warzywa jak rzodkiewki, świeże ogórki czy nawet buraki. Pizzeria DG z dostawą dostarczy pod Twoje drzwi pizze, które nie tylko smakują jak prawdziwe włoskie placki, ale mają jeszcze w sobie nutkę swojskości.

Dostawa z DG? Tylko na PizzaPortal.pl!

Można też zjeść klasycznie.

Dla wszystkich tych, którzy nie przepadają za mieszaniem smaku oraz lubiących klasyczne włoskie placki w menu Pizzeria DG jest kategoria z pizzą tradycyjną. W tej sekcji znajdziemy tylko i wyłącznie oryginalne dodatki ze słonecznej Italii. Zacznijmy od ciasta, które jest cienkie jak przystało na prawdziwą włoską pizzę. Na nie ląduje sos pomidorowy, bez żadnych dodatków, ale właśnie taki jest najlepszy. Włosi kochają prostotę, więc i w przypadku dodatków też się ograniczają. Idealna ich liczba to 3-4. Wtedy placek nie jest zbyt ciężki by zaczął się łamać, gdy unosimy go do ust. Najlepiej sprawdzi się włoska, długo dojrzewająca szynka, ser mozzarella oraz lekkie przyprószenie ziołami – oregano i bazylią. Jak niewiele trzeba, aby uzyskać idealną pizzę! Gdybyś chciał odrobinę wzbogacić swoją pizzę z menu Pizzerii DG, jest opcja kompozycji własnej, w której dobierasz 4 dowolne składniki według własnego uznania i gotowe! Teraz wystarczy zamówić z Pizzerii DG z dostawą do domu lub pracy poprzez stronę PizzaPortal.pl.