Zaloguj się

Pizzeria La Favole Poznań

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Pizzeria La Favole – najlepsza sieć pizzerii z dostawą w Poznaniu od teraz na PizzaPortal!

We Włoszech jedną z najważniejszych wartości jest rodzina. Widać to we włoskich filmach, telenowelach, przeróżnych dziełach, które zahaczają o tą tematykę… a przede wszystkim przejawia się to we włoskiej kuchni. Ich kuchnia jest wykwintna, ale idealnie pasuje do obrazu niedzielnego obiadu w gronie najbliższych. Pizzeria La Favole stara się oddać ten klimat w swoim menu i oferuje dostawę przepysznego jedzenia wszystkim poznańskim rodzinom.

Rodzinny klimat z Pizzerią La Favole

Każdy z nas kryje w sobie ciepłe wspomnienia związane z rodzinnymi obiadami. Czy to świąteczne, wakacyjne, zwykłe w tygodniu… spotykanie się całą rodziną przy stole nad ciepłym posiłkiem niesie w sobie niezwykłą magię. „Ustalonym” z góry dniem w Polsce na taką okazję jest niedziela, kiedy nikt nie musi iść do pracy ani szkoły, a wszystkie domowe obowiązki zostały wypełnione dzień wcześniej. To czas na spędzenie czasu z najbliższymi, długie rozmowy i wspominanie wcześniejszych lat. Może na taką okazję warto dać sobie dodatkowy luz i… zamówić obiad z dostawą do domu? Brzmi jak szalony pomysł, bo jesteśmy przyzwyczajeni, że rodzinne obiady są dosłownie domowe. Czemu by jednak nie „nagiąć” trochę tradycji i spędzić ten czas wspólnie w stu procentach, zamiast uganiać się w ukropie po kuchni? Zamów z Pizzerii La Favole! Możesz być pewien, że posiłki zamówione od nich będą tak samo pyszne, jak te domowe. A poza tym, każdy domownik będzie mógł zamówić to, na co tylko ma ochotę, dzieciaki nie będą kręciły nosem przy stole, że nie zjedzą brokułów czy zupy pomidorowej. W Poznaniu dzięki La Favole obiady zyskują nowy wymiar. Koniec z bieganiem po sklepach i martwieniem się o to, czy zupa dobrze przyprawiona, a schabowe aby na pewno nie spalone. Wystarczy tylko trochę poklikać na stronie najbliższego lokalu La Favole na PizzaPortal i poczekać na kuriera, który dostarczy ciepły posiłek prosto do drzwi Twojego domu!

Zamów wyborny obiad z Pizzerii La Favole!

„La favole” w języku włoskim oznacza „bajkę, baśń”. Nazwa poznańskiej pizzerii idealnie komponuje się z klimatem, jaki panuje w polskich domach podczas rodzinnych obiadów. Dziadkowie i ojcowie z pasją opowiadają młodszym członkom rodziny o swoim życiu, o tym, co widzieli, co robili, jak poznali swoje żony, a ich matki i babcie. Takie historie najlepiej toczą się nad smacznym jedzeniem. Dzięki Pizzerii La Favole w Poznaniu będziesz miał pewność, że przy Twoim stole będzie ciekawie, a dyskusje będą wrzały przez kilka godzin. Warto o to zadbać – w końcu rodzina to największy skarb, jaki można mieć. Dlatego wybierz dla nich coś pysznego z menu La Favole. Nie brakuje w tej restauracji klasycznych dań obiadowych – rosołu z makaronem, kotleta schabowego, grillowanej piersi z kurczaka czy kotletu de volaille. Dla najmłodszych nuggetsy z frytami, spaghetti albo grillowane polędwiczki. Ktoś z rodziny nie je mięsa? Żaden problem, bo Pizzeria La Favole w Poznaniu przygotowała wyśmienite naleśniki na słodko z masłem orzechowym i sosem czekoladowym oraz wytrawne, z serem i pesto bazyliowym lub suszonymi pomidorami. Nie możemy zapomnieć o pizzy! W końcu niektórzy członkowie rodziny mogą mieć ochotę na mniej tradycyjny obiad lub wszyscy zgodnie stwierdzicie, że chrupiące drożdżowe placki będą idealne na ten dzień. La Favole proponuje Capricciosę z pieczarkami i szynką, Parmeńską z aromatyczną włoską szynką, Mugu z wędzonym boczkiem i Caprese ze świeżymi pomidorami i mozzarellą. Zwołaj rodzinę do stołu, wybierzcie z menu to, na co macie ochotę i złóżcie zamówienie w najbliższej Pizzerii La Favole w Poznaniu na PizzaPortal!