Zaloguj się

Pizzeria Rustico Lubicz

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Pizzeria Rustico Lubicz – stara (świeża) dobra pizza…

Chcesz wraz z grupą znajomych zamówić coś do jedzenia, ale kilka osób chce pizzę, ktoś makaron a Ty masz ochotę na kebab. Już nie trzeba szukać kilku różnych sytuacji i manewrować pomiędzy nimi, aby zjeść wspólnie o tej samej porze. Dzięki Pizzeria Rustico Lubicz takie problemy odchodzą do lamusa gdyż posiadają oni w swojej ofercie wszystkie powyższe potrawy a także o wiele więcej. Teraz można zamawiać z Pizzeria Rustico Lubicz za pośrednictwem strony PizzaPortal.pl lub korzystając z dedykowanej aplikacji na smartfona. Obecnie pizza jest dobrze znana, ale jak właściwie ona do nas trafiła?

 

Do Polski pizza trafiła dopiero w latach 80’ XX wieku. Nie miała ona wtedy tak naprawdę za dużo wspólnego z dzisiejszą pizzą, ponieważ sklepy świeciły pustkami a ludzie byli dalecy od dobrobytu. Jednak dla chcącego nic trudnego, chęć spróbowania zagranicznej kuchni wygrał z niedostatkiem potrzebnych produktów. Pizze pieczone w domu bardziej przypominały puszyste placki drożdżowe. Dodatkami były produkty, jakie akurat, kto miał a na to wszystko szedł żółty ser. Później zaczęto na ulicach sprzedawać coś bardziej zbliżonego do pizzy, choć stworzonego z zupełnie innych produktów. Chodzi tutaj o zapiekankę. Szybko stała się ona klasykiem wśród fast foodów w Polsce. Była czymś pomiędzy pizzą a hamburgerem. Połowa podłużnej bułki z pieczarkami, posypana tartym serem. Zanim jeszcze pojawiły się u nas mikrofale, zapiekanki były pieczone na ruszcie piecyków elektrycznych. Jako sos oczywiście ketchup z rodzimych pomidorów lub ich substytutu. Co lepsze restauracje serwowały cos bardziej przypominającego pizzę, ale było ich naprawdę niewiele. Dzisiaj Polacy już nie eksperymentują w domach i zamawiają pizzę w Pizzeria Rustico Lubicz na dowóz.  Jak to zrobić? Wejdź na PizzaPortal lub skorzystaj z dedykowanej aplikacji na smartfona i zamów pizzę z Pizzeria Rustico Lubicz z dowozem do domu lub biura.

Pizzeria Rustico Lubicz – kiedy ją zamówić?

Badania pokazują, że weekendy to najbardziej pracowity czas dla pizzerii. Najlepszą porą na zamówienie pizzy z dowozem do domu w sobotę czy niedzielę jest około godziny trzynastej, jeżeli pizza ma być na obiad. Jeśli mamy ochotę na kolację z pizzą musimy się wstrzymać do godziny dwudziestej, kiedy to ruch w pizzeriach odrobinę się zmniejsza. Ciężkim okresem dla lokali z plackami jest również czas przed wszystkimi świętami. Przed Bożym Narodzeniem, Nowym rokiem czy też Walentynkami należy się uzbroić w cierpliwość. W ciągu tygodnia najlepiej zamawiać pizzę przed godziną czternastą i po godzinie dwudziestej pierwszej, jest szansa, że wtedy czas oczekiwania na wymarzony placek będzie krótszy. Chociaż te pory sprawdzają się w większości polskich pizzerii to Pizzeria Rustico Lubicz wyłamuje się z tego kanonu. Pizzeria Rustico Lubicz jest doskonale zorganizowana, aby każdy klient nie czekał zbyt długo i dostał swoją pizzę jak najszybciej, niezależnie od godziny ani miesiąca. Teraz można zamawiać z Pizzeria Rustico Lubicz za pośrednictwem strony PizzaPortal.pl lub korzystając z dedykowanej aplikacji na smartfona.

Pizzeria Rustico Lubicz – takiego menu tylko pozazdrościć!

Menu Pizzeria Rustico Lubicz jest bardzo wszechstronne, dlatego też każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jako pierwsza naszym oczom ukazuje się pizza. Są tam wszystkie klasyczne poezje, jak Margherita i Capricciosa oraz Roma, a także kilka dla bardziej wysmakowanych podniebień. Jeżeli żadna z gotowych propozycji nie spełni Twoich oczekiwać jest jeszcze opcja o nazwie, Swawolka – czyli kompozycja własna z 10 dowolnych składników. Poza pizzą w menu Pizzeria Rustico Lubicz są jeszcze zupy, makarony, kebab, sałatki, hot-dogi, pierogi a także zestawy obiadowe. Wejdź na PizzaPortal.pl i zamów z Pizzeria Rustico Lubicz z dostawą do domu lub pracy.