Mobile
Tablet
Desktop
Narrow Desktop

Pizzeria Stopiątka Warszawa - zamów szybko i wygodnie z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Podaj adres dostawy
Wybierz restaurację
Zamów jedzenie

Pizzeria 105 to połączenie dwóch pasji – włoskiej kuchni i motoryzacji

Wszystko zaczęło się od tego, kiedy to Marcin Ciesielski wraz z żoną postanowił otworzyć lokal z włoską kuchnią. Był rok 1998 i wciąż rynek gastronomiczny był na tyle wąski, że każdy nowy pomysł na lokal był mile widziany. Pasja Pana Marcina do włoskiej kuchni oraz do motoryzacji a w szczególności do jednego samochodu, jakim była Syrenka 105 dała początek dzisiaj dobrze znanej sieci w całej Polsce, jaką jest Pizzeria Stopiątka.

 

 W samej Warszawie Pizzeria Stopiątka może pochwalić się czterema dobrze prosperującymi lokalami. W całej Polsce jest ich zaś trzydzieści pięć. To już jest dość pokaźna liczba restauracji sygnowanych jednym szyldem. Jednak na tym nie zamierzają poprzestać, możliwość otworzenia swojej Stopiątki ma każdy. Proponowany system franczyzy, który sieć Pizzerii Stopiątka oferuje oparty jest na idei elastycznej i indywidualnej polityki współpracy ze wszystkimi partnerami biznesowymi. Podejmując się franczyzy otrzymuje się pełne wsparcie, czy w formie pomocy w znalezieniu odpowiedniego lokalu czy też, jeżeli chodzi o dostawy wszelkich niezbędnych składników.  Na tym jednak pomoc dla franczyzobiorcy się nie kończy. Przez cały okres współpracy prowadzone są szkolenia w zakresie dokumentacji, jakości obsługi, organizacji produkcji, optymalizacji kosztów oraz lokalnych działań marketingowych. Dobra restauracja musi łączyć dwie rzeczy, po pierwsze musi podawać pyszne jedzenie a po drugie musi być dobrze zarządzana, bo ostatecznie to jest biznes. Pizzeria 105 posiada obie te cechy, które cały czas jeszcze doskonali. 

Pizzeria Stopiątka to pizza oraz o wiele więcej…

Menu w Pizzerii Stopiątka Gocław, przy ulicy Rechniewskiego 13, skomponowane jest tak żeby każdy znalazł coś dla siebie. Zresztą jest tak w każdym lokalu tej sieci. Poza długą Lisą pizzy, jaką można tam zjeść, Stopiątka oferuje klientom podróż po Włoszech za pośrednictwem podawanych past. Odwiedzając Bolonię, Wenecję, Rzym, Sardynię i Genuę poznamy lokalne smaki oraz składniki, których używa się do stworzenia tych wyśmienitych dań. Dla wielbicieli sałatek jest specjalny dział w menu Pizzerii Stopiątki. Pod nazwą Insalate znajdziemy cztery wyjątkowe sałatki gdzie każda ma swój unikalny smak skomponowany z konweniujących ze sobą składników.  Polecaną przez klientów jest sałatka o nazwie Stopiątka e melone. Zawiera ona w sobie mieszankę chrupiących sałat, pomidory koktajlowe, melona, szynkę parmeńska, rukolę, a całość dopełniona jest sosem vinaigrette. Brzmi pysznie, prawda? Zamów już teraz z Pizzerii Stopiątka z dostawą do domu!

Na pizzę w Warszawie? Tylko do Pizzerii 105!

W pizzerii wszystkie dania poza pizzą są tylko dodatkiem, nie ukrywajmy, że bardzo smacznym, ale wciąż tylko dodatkiem. Tylko, co wybrać w tym gąszczu pyszności? W Pizzerii Stopiątka przy ulicy G. Morcinka 5 lok. 18 w Warszawie menu z pizzą jest podzielone na cztery kategorie; ludową, robotniczą, kapitalistyczną i luksusową. Oczywiście nie musisz reprezentować żadnej z tych grup by móc zjeść dowolną pizzę serwowaną w 105. Chodzi tutaj bardziej o łatwiejszą orientację w menu, gdzie np. pizze w kategorii ludowej będą miały mniej składników w porównaniu z kategorią luksusową. Albo po prostu można zamówić po jednej z pizzy z każdej kategorii, bo kto bogatemu zabroni…

 

Podsumowując Pizzeria Stopiątka cieszy się wielkim uznaniem wśród klientów już od wielu lat. Potwierdzają to liczne pozytywne komentarze, które można zaleźć na naszym portalu w zakładce opinie. Dzięki współpracy PizzaPortal i Pizzerii Stopiątka zamawianie pizzy w Warszawie oraz reszcie kraju stało się naprawdę proste. Wystarczy wejść na nasz portal, wpisać swój adres, znaleźć Pizzerię Stopiątka na rozwiniętej liście dostępnych restauracji i wybrać swoje ulubione danie. Po zamówienie będą dzielić Cie już tylko chwile od zajadania się pyszną pizzą lub inną równie smaczną potrawą. Smacznego!