Zaloguj się

Nie masz pomysłu na śniadanie? Zamów gotowe z dowozem!

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Pomysł na śniadanie? Możesz je zamówić także online

Śniadanie to najważniejszy posiłek każdego dnia. Przyzna to każdy specjalista – dietetyk, lekarz czy szef kuchni. A skoro tak, zadbaj o to, by zjeść nie tylko smacznie, ale i zdrowo, no i do syta. Dobry pomysł na śniadanie to coś odżywczego. Smaczna, świeżo zaparzona kawa, szklanka soku ze świeżo wyciśniętych pomarańczy, a do tego coś do przegryzienia. Co? Zamówić możesz również jedzenie z dowozem.

Z dowozem na śniadanie? Tak, tak! Choć oferta jest nieco mniejsza niż w późniejszych godzinach dnia i nocy, każda pora jest dobra, by coś zamówić. Zrobisz to w kilka chwil, a Twoje opcje wcale nie są zawężone. Czy to masz ochotę na zupełnie klasyczne śniadanie, czy coś znacznie bardziej „obiadowego” – kucharz może w trymiga uwinąć się z Twoim zamówieniem. Podoba Ci się ten prosty i komfortowy pomysł na śniadanie? Świetnie! Zrealizuj go wspólnie z nami.

Jedzenie z dowozem to również pomysł na śniadanie

Wracasz po nocy spędzonej w pracy lub na imprezie? A może śniadanie wypada dla Ciebie bardziej w porze obiadowej? To nie ma żadnego znaczenia. Bo śniadaniowych opcji czeka co najmniej kilka. Co zatem możesz wybrać z dowozem? Ot, choćby i naleśniki. To specjalność wielu restauracji. Te klasyczne, na słodko, słodkie i puszyste w stylu amerykańskim, a może wytrawne – np. ze szpinakiem i serem feta? Każdy rodzaj zapewni syty i pożywny początek dnia. Wolisz coś lżejszego? To może zwykła sałatka lub jakieś lekkie przystawki na zimno? A jeśli jesz późne śniadanie – pizza, pierogi czy burger również mogą się sprawdzić.

Zamawiasz śniadanie? Online najwygodniej

Oczywiście możesz przyrządzić śniadanie samodzielnie. Ale to wcale nie jedyna opcja. Zwłaszcza, jeśli masz ochotę przekąsić coś naprawdę smacznego. Wtedy pozwól, by pierwszym posiłkiem Twojego dnia zajął się specjalista. Jak? Podaj nam swój adres, a my wskażemy Ci najlepsze restauracje, które serwują śniadania z dowozem. Przejrzyj menu i zastanów się, na co masz ochotę. A potem po prostu złóż zamówienie i… czekaj. Dostawa pysznego i pożywnego śniadania długo nie zajmie. Smacznego!