Zaloguj się

Factory Poznań

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Centrum handlowe Factory w Poznaniu to miejsce, gdzie można nie tylko kupić markową odzież o 30-70% taniej, ale także odpocząć po zakupach w kawiarniach i restauracjach zlokalizowanych na jego terenie. Jedzenie z restauracji centrum handlowego Factory można również zamówić z opcją dostawy pod wskazany adres poprzez PizzaPortal – dzięki temu można cieszyć się ulubionymi potrawami w pracy lub w domu!

Centrum handlowe Factory – jedzenie na każdą okazję!

Gastronomiczna oferta centrum handlowego Factory w Poznaniu jest na tyle rozbudowana, że coś dla siebie znajdą tam absolutnie wszyscy! W menu kawiarni uwzględnione są oczywiście przeróżne rodzaje kaw (latte, espresso, cappuccino), ale także doskonałe w smaku koktajle typu shake i smoothie, świeże ciasta, gofry, muffiny czy szeroki wybór wyjątkowych lodów. Jeśli jednak najdzie nas ochota na bardziej treściwy posiłek, również jest z czego wybierać! Zdecydować się można np. na tradycyjne dania kuchni polskiej, przygotowane w oparciu o znane od wieków receptury: zupy, ręcznie lepione pierogi, soczyste mięsa i polskie dodatki, takie jak ziemniaki, kasza czy kopytka. Jeżeli natomiast mamy chęć na coś bardziej orientalnego, restauracje w centrum handlowym Factory mają w menu również aromatyczną shoarmę, doskonale wysmażone steki, dania rybne i wegetariańskie, zupy oraz lekkie, chrupiące sałatki.

Factory w Poznaniu – dostawa wprost pod Twoje drzwi!

Oczywiście część restauracji w centrum handlowym Factory w Poznaniu skupia się na podawaniu dań na miejscu, ale są również inne, które udostępniają swoim klientom opcję dowozu. Dzięki temu można zamówić ulubione danie do biura, gdy dopadnie nas nagły głód, do domu, gdy nie mamy czasu na gotowanie albo niespodziewanie wpadną do nas znajomi, a także w wiele różnych innych miejsc. Szybkie i wygodne zamawianie jedzenia z centrum Factory umożliwiamy w PizzaPortal – można to zrobić zarówno przez naszą stronę internetową, jak i aplikację mobilną. Wystarczy kilka sekund, by zamówić wybrane danie i czekać na dostawę wprost pod wskazany adres!