Zaloguj się

Galeria Pestka Poznań

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Poznańska Galeria Pestka to centrum handlowe przeznaczone dla całych rodzin – można tam znaleźć ponad 70 sklepów znanych polskich i zagranicznym marek, punkty rozrywkowe, usługowe, a także restauracje – część z nich serwuje swoje dania nie tylko stacjonarnie, ale również w opcji z dostawą. Dzięki PizzaPortal zamówienie ulubionej potrawy z menu restauracji w Galerii Pestka jest proste i intuicyjne!

Galeria Pestka – jedzenie dla całej rodziny

Restauracje w Galerii Pestka zlokalizowane są jasnym, przestronnym foodcourcie, przystosowanym do potrzeb całych rodzin – jest to idealne miejsce codziennych rodzinnych obiadów oraz weekendowych spotkań z przyjaciółmi. Restauracje w Galerii Pestka serwują rozmaite jedzenie – począwszy od tradycyjnych kurczaków przyrządzanych na sposób amerykański (kanapki z grillowanymi filetami, soczyste stripsy z aromatycznymi sosami, pikantne skrzydełka w chrupiącej panierce) przez włoską pizzę przyrządzaną z najwyższej jakości składników, na wybornym cieście, z sosem pomidorowym i oryginalną mozzarellą aż po dania z ryb i owoców morza, podawane w formie kanapek lub dań obiadowych z rozmaitymi dodatkami. Coś dla siebie znajdą tam absolutnie wszyscy!

Galeria Pestka – restauracje z dostawą w zasięgu ręki

Część restauracji z Galerii Pestka co prawda serwuje swoje dania wyłącznie na miejscu, ale niektóre z nich udostępniają klientom również opcję dostawy pod wskazany adres – dzięki temu można cieszyć się ulubionymi potrawami także w miejscu pracy, w domu i w przeróżnych innych lokalizacjach. W PizzaPortal zebraliśmy wszystkie te restauracje w jednym miejscu i umożliwiliśmy zamawianie dań z ich menu w kilkanaście sekund. Jest to dostępne zarówno poprzez komputer, jak i przez naszą aplikację mobilną – prostą w obsłudze i intuicyjną. Bez względu na to, czy nagły głód dopadł Cię w biurze, w drodze do domu czy podczas wieczornego maratonu z ulubionym serialem, restauracje z Galerii Pestka z opcją dostawy masz zawsze pod ręką! Życzymy smacznego!