Zaloguj się

Poznań Plaza

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Poznań Plaza to istniejące od 2005 r. centrum handlowo-rozrywkowe położone w dzielnicy Winiary, przy ul. Drużbickiego 2. Na 64 tys. metrów kwadratowych mieści się ponad 150 różnego rodzaju sklepów i butików, a także kino oraz liczne restauracje, w których serwowane są dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Część z nich dostępna jest dla klientów także w formie dostawy pod wskazany adres – zamówienie najszybciej złożysz przez PizzaPortal!

Poznań Plaza – restauracje w różnych stylach

W restauracjach w Poznań Plaza coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy tradycyjnych polskich potraw, jak i bardziej orientalnej kuchni. I tak olbrzymią popularnością cieszą się m.in. charakterystyczne dla kuchni tureckiej kebaby, przyrządzane z najwyższej jakości wołowiny lub mięsa drobiowego, podawane w towarzystwie świeżo krojonych warzyw oraz gęstych sosów według autorskiej receptury. Restauracje w Poznań Plaza to także najlepsze dania z ryb i owoców morza – zdrowe, smaczne, a dzięki obecności licznych dodatków (pieczywo, ziemniaki, kasze, surówki, buraczki) stanowiące pełnowartościowy posiłek bez względu na okoliczności. W znajdującej się w Poznań Plaza pizzerii serwowane są oryginalne włoskie pizze, podawane z dodatkami typowymi dla słonecznej Italii: szynką prosciutto, rukolą, pepperoni czy świeżą bazylią. A dla fanów polskiej kuchni – codziennie inne tradycyjne obiady z elementami kuchni świata!

Jak zamówić jedzenie z dostawą z Poznań Plaza?

Niektóre restauracje z Poznań Plaza oferują swoje menu nie tylko stacjonarnie, ale również w formie dostawy pod wybrany adres. To doskonałe rozwiązanie w wielu codziennych sytuacjach, kiedy nie ma czasu i ochoty ani na zakupy, ani na gotowanie! Wybrany posiłek zamówić można przez PizzaPortal – wystarczy kilka chwil, by zapoznać się z menu restauracji, a następnie sfinalizować transakcję (do dyspozycji klientów pozostaje także aplikacja PizzaPortal, którą można ściągnąć na urządzenie mobilne). Później pozostaje już tylko czekać na dostawę!