Zaloguj się

Posnania

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Posnania to największe centrum handlowe w Wielkopolsce – na 100 tys. metrów kwadratowych znajduje się 40 sklepów średnio- i wielkopowierzchniowych, 220 butików oraz kilkanaście sklepów segmentu premium. Coś dla siebie znajdą tam również miłośnicy dobrego jedzenia – Posnania to 40 kawiarni oraz restauracji, z których wiele oferuje dania także w opcji z dostawą. W PizzaPortal można znaleźć te najlepsze!

Centrum handlowe Posnania – jedzenie dla każdego

Wśród działających w centrum handlowym Posnania restauracji coś dla siebie znajdzie każdy! Można tam bez przeszkód zamówić pizzę – na cienkim lub grubym cieście, klasyczną margheritę lub capriciosę, ale również z nieco bardziej oryginalnymi dodatkami: serem pleśniowym, kaparami czy anchois. Zdecydować się można na kanapkę lub tortillę z kurczakiem – to idealna propozycja, gdy potrzebujemy czegoś, co doda nam energii do dalszego działania! W Posnanii bez problemu można kupić także hamburgera albo cheeseburgera w zestawie z frytkami oraz gazowanym napojem, a także shoarmę z mięsa drobiowego lub wieprzowego. Bez względu na to, czy potrzebujemy późniejszego śniadania, lekkiego lunchu w pracy, solidnego obiadu czy ciepłej kolacji, jedzenie w Posnanii zaspokoi wszystkie gusta!

Posnania – jedzenie z dostawą

Część restauracji w centrum handlowym Posnania działa wyłącznie stacjonarnie, co oznacza, że serwuje jedzenie tylko na miejscu. Niektóre z lokali oferują również dania z menu w opcji dostawy pod wskazany adres, dzięki czemu można cieszyć się pysznymi hamburgerami, kanapkami czy pizzą także w pracy, w domu czy podczas imprezy ze znajomymi! Wystarczy wejść na PizzaPortal, sprawdzić ofertę restauracji z dowozem i wybrać swoją ulubioną – do sfinalizowania transakcji wystarczy kilka sekund! Co ważne, zamówienie można złożyć już nie tylko przez stronę internetową – do dyspozycji pozostaje także aplikacja mobilna PizzaPortal, dzięki której ofertę restauracji z centrum handlowego Posnania z dowozem masz cały czas w swoim telefonie!