Zaloguj się

Stary Browar Poznań

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Stary Browar to jedno z miejsc najbardziej charakterystycznych dla Poznania – to nie tylko centrum handlowe, w którym można zrobić zakupy, ale także wnętrza eventowe i wystawiennicze, pięciogwiazdkowy hotel oraz kilkadziesiąt restauracji, w których można zjeść smaczne i zdrowe dania z kuchni całego świata, również w opcji z dowozem.

Stary Browar – jedzenie casual

Jedną z cech charakterystycznych dla Starego Browaru w Poznaniu jest obecność licznych restauracji i lokali z segmentu szeroko rozumianego casual food i fast food. Coś dla siebie znajdą tam miłośnicy kuchni arabskiej – w Starym Browarze restauracje serwują m.in. szeroki wybór kebabów przyrządzanych z najlepszej jakości mięsa. Oczywiście dostępna jest także pełna smaku i aromatu kuchnia chińska, wietnamska i tajska. Jedzenie w Starym Browarze w Poznaniu to także uwielbiane przez wszystkich hamburgery, tortille z kurczakiem i krewetkami, frytki oraz szeroki wybór pizzy, zarówno wegetariańskiej, jak i mięsnej, z tradycyjnymi oraz bardziej oryginalnymi dodatkami. Wiele tych restauracji oferuje swoje dania w opcji z dowozem – najlepsze z nich zebraliśmy w PizzaPortal!

Restauracje w Starym Browarze – dla wymagających

W Starym Browarze w Poznaniu działają również restauracje autorskie, prowadzone przez renomowanych szefów kuchni. Można w nich zjeść pożywne śniadania, dodające energii lunche oraz romantyczne kolacje. W restauracjach w Starym Browarze serwowane są więc najlepsze włoskie makarony z sosami wegetariańskimi i mięsnymi, solidne amerykańskie burgery z siekanej wołowiny, dania kuchni staropolskiej, klasyka kuchni meksykańskiej czy oryginalne japońskie sushi, przygotowane przez mistrzów w tym fachu. Nie można oczywiście zapominać o słodkościach – ręcznie wypiekanych ciastach i deserach, a także o aromatycznej kawie czy szerokim wyborze win z całego świata. Co ważne, również w tym przypadku wiele restauracji oferuje swoje dania z dowozem – informacji o nich koniecznie szukaj na PizzaPortal i zamów to, na co masz ochotę!