Zaloguj się

Prima Pizza. Zamów z dostawą!

Wpisz adres i znajdź restaurację Prima Pizza w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Prima Pizza – perfekcyjna w kształcie i smaku!

Niewiele jest dań, które przynoszą tyle radości z jedzenia, co pizza. Jest tak z kilku powodów, po pierwsze pizze je się rękami, co nie tylko jest wygodne, ale także zaostrza apetyt. Po drugie mamy pełną kontrole smaku gdyż wybieramy tylko takie składniki, na, które akurat mamy ochotę. I po trzecie można ją łatwo podzielić w gronie przyjaciół a jak wiadomo w dobrym towarzystwie wszystko smakuje lepiej. Prima Pizza zdaje sobie z tego sprawę, dlatego ich pizza to nie tylko pyszny posiłek, ale także niezapomniane przeżycie, które będziecie chcieli powtarzać wielokrotnie. Teraz możesz zamawiać z Prima Pizza z dostawą poprzez stronę PizzaPortal.pl lub korzystając z dedykowanej aplikacji na smartfona.

Pizza to nie tylko przepyszne potrawa to także, jak się okazuje, świetny wyznacznik najważniejszych cech naszego charakteru. W ostatnim czasie bardzo ciekawe wyniki badań opublikowała Patti Wood, specjalistka od mowy ciała, która stwierdza, że są cztery główne sposoby jedzenia pizzy a co za tym idzie tyle samo typów osobowości. Pierwszym z nich jest składanie kawałka na pół. Takie osoby to zazwyczaj tzw. inicjatorzy, z osobowością dominującą. Oznacza to, że ich osobowość pozwala im robić wiele rzeczy naraz a także nieobce jest im zamiłowanie to przygód i ryzyka. Jedynym minusem takich cech może być szybkie tracenie zainteresowanie, ale nie jest tak w przypadku pizzy gdyż ona u takich osób znika bardzo szybko. Kolejny sposób, dość kontrowersyjny, to jedzenie pizzy zaczynając od brzegów. Być może takie osoby chcą się pozbyć wpierw suchej części by później delektować się ciągnącym się środkiem? A może po prostu to ich moment na pokazanie swojej odmienności. Tacy ludzie chcą wyznaczać nowe trendy. Wolą wpływać na innych niż nimi przewodzić. Z tym wszystkim idzie w parze pewna teatralność, przerysowane zachowanie i bycie w centrum uwagi. Poza pokazaniem własnej indywidualności osoby te chcą również wzbudzać podziw. W Prima Pizza nikt nikogo nie ocenia, więc jedz swoją pizzę jak chcesz! A zamówisz ją poprzez stronę PizzaPortal.pl lub korzystając z dedykowanej aplikacji, na smartfona.

Prima Pizza – dla każdego, co innego.

Są dodatki, które na pierwszy rzut oka powinno się trzymać z dala od pizzy jednak jak się okazuje sprawdzają się całkiem nieźle. W Polsce nie dziwi już nas pizza z mięsem mielonym, gyrosem czy też wołowiną, ale pizza w wersji australijskiej to wciąż dla nas coś egzotycznego. Nie chodzi tutaj tylko o kraj pochodzenia, który jest bardzo od nas oddalony, ale o zestaw dodatków. Otóż w Australii serwuje się pizzę z mięsem krokodyla, strusia emu oraz kangura. Na dodatek są to tamtejsze przysmaki, które są spożywane, na co dzień i to nie tylko na włoskim placku. Jak widać w Australii nic się nie marnuje. Zmieniamy kraj i teraz jesteśmy w Rosji gdzie ludzie rozsmakowali się w pizzy z rybami jak makrele, tuńczyk, sardynki czy łosoś. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyż w Polsce też jada się pizzę z tuńczykiem i łososiem, gdyby nie fakt, że podawana jest ona na zimno. Każdy z nas czasem dojadał pizzę na drugi dzień, gdy już dawno straciła swoje ciepło, ale żeby od razu dostać zimną! U nas wiązałoby się to z reklamacją potrawy a w Rosji to standard. Co kraj to obyczaj. W Prima Pizza dodatki są tradycyjne, więc nie będzie zaskoczenia przy odbiorze ani później w smaku. Zamów z Prima Pizza za pośrednictwem strony PizzaPortal.pl.

Prima Pizza – rodzinny posiłek to włoska świętość!

Jak było wspomniane w nagłówku, posiłek we włoskim domu to bardzo ważna część życia rodzinnego, podczas, którego panuje pełna dowolność. W włoskich restauracjach również panuje rodzinna atmosfera jednak są tam pewne zasady, do których trzeba się zastosować. Restauracje tym różnią się od domowych posiłków, iż panuje tam zasada kolejności zamawiania dań. Jeżeli nie chcemy wyjść na typowego turystę-laika to warto przestrzegać kilku zasad. Na początku zamawiamy przystawki potem makarony. Na drugie danie zaś mięso lub rybę z sałatką. Później serwowane są sery, owoce a po nich deser i kawa. Na samym końcu dorosłym podaje się alkohol jak np. Grappa albo Amaro. Do popicia zazwyczaj zamawia się wino albo wodę. Słodkie napoje nie mają swojego miejsca na włoskim stole.  Włoskie śniadanie w restauracji to cappuccino i słodkie pieczywo w postaci rogalika. Czasami jest też jogurt, ale to w zasadzie tyle. I teraz ważna informacja do sosów na bazie ryb lub owoców morza nie zostanie podany ser a do pizzy sosów typu czosnkowy czy ostry, co najwyżej oliwę z oliwek. Kuchnia włoska ma swoje zasady, ale nie musisz się ich trzymać wystarczy zamówić z Prima Pizza z dostawą do domu i jeść w takiej kolejności, na jaką ma się ochotę.