Zaloguj się

Raptorius - zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Restauracje Raptorius z Poznania. Dostawa, która poskromi nawet prehistoryczny apetyt…

Pizze spod znaku sympatycznego zielonego dinozaura znane są chyba wszystkim miłośnikom pizzy z Poznania. Na lokalnej scenie gastronomicznej Raptorius urzęduje już od ponad 10 lat i właściwie nie sposób zliczyć, ilu wiernych fanów zdążył już sobie przez ten czas zaskarbić. Jeśli jakimś dziwnym zrządzeniem losu jeszcze nigdy nie próbowaliście pizzy z Raptoriusa, najwyższy czas tę sytuację zmienić – a najszybciej i najwygodniej zrobicie to zamawiając z pizzerii Raptorius dostawę online przez PizzaPortal.pl. Pod szyldem Raptorius działają w tej chwili trzy punkty: lokal Os. Stefana Batorego, Piaśnicka i Os. Kosmonautów, a strefa dowozu z pizzerii Raptorius jest imponująca niczym efekty specjalne w najnowszym Parku Jurajskim. Jeśli czujecie, że nieznośny głód przemieni Was za chwilę we wściekłego tyranozaura, czym prędzej wchodźcie na PizzaPortal.pl, podajcie adres dostawy, odnajdźcie restaurację Raptorius, wybierzcie przysmaki, na które macie największy apatyt, wybierzecie jedną z błyskawicznych i bardzo bezpiecznych metod płatności online, na chwilkę się zrelaksujcie i już za moment możecie szykować się do ucztowania…

Pizzeria Raptorius

Dostawa z Raptorius. Najszybsi w mieście?

Zdaniem naukowców najszybszym dinozaurem w historii był żyjący w okresie późnej kredy na obszarze Centralnej Azji Gallimim, który potrafił biec z prędkością nawet 80 km na godzinę (nawet połowa tej prędkości wystarczyłaby mu, aby stanąć w szranki z Usainem Boltem). W Poznaniu jednak dobrze wiedzą, że pod względem prędkości żaden prehistoryczny gad nie może równać się z Raptoriusem. Błyskawiczna realizacja zamówień to jeden z głównych priorytetów Raptoriusa, ale nawet najszybciej dostarczona pizza nas nie usatysfakcjonuje, jeśli jej smak nie będzie dokładnie tym, na co mieliśmy ochotę. Dlatego w Raptoriusie tak wielką wagę przywiązuje się do tego, aby każda pizza, która trafi na Wasze stoły, składała się wyłącznie z najlepszych składników! Od ciasta, przez sos, po rozmaite dodatki – wszystkie produkty, z których powstają pizze (i inne dania także) muszą pochodzić od najlepszych lokalnych dostawców i spełniać bardzo surowe normy. Tylko dzięki konsekwentnemu przestrzeganiu tych reguł udaje się Raptoriusowi utrzymywać tak wysoką pozycję na lokalnym rynku.

Pizzeria Raptorius z Dostawą

Menu Raptorius. Uczta dla mięsożerców i coś dla wegetarian…

W menu Raptorius znajdziecie aż 40 wyjątkowych rodzajów pizzy, a także tortille, sałatki i orzeźwiające napoje. Czy jesteście prowadzącymi intensywny tryb życia drapieżnikami, czy łagodnymi, spokojnymi roślinożercami, w menu Raptorius na pewno znajdziecie coś dla siebie. Które kompozycje smakowe zasługują na szczególne wyróżnienie? Jeśli preferujecie włoską kulinarną klasykę, idealnym wyborem będzie dla Was dostawa takich pizz jak: margherita, funghi, capricciosa, roma, siciliana, frutti di mare czy parma. A jeśli lubicie bardziej niecodzienne i odważne połączenia składników, koniecznie skosztujcie pizz: kebab, mexico, kozacka, barbecue, salmone, chorizo czy tytułowy Raptorius. Chociaż to pizze są bez wątpienia flagowymi daniami w menu Raptoriusa, jeśli macie ochotę na pyszny, soczysty kebab, nic nie stoi na przeszkodzie, abyście zamówili go właśnie z Raptoriusa: wyboru na pewno nie będziecie żałować. Jeśli zaś szukacie czegoś lekkiego i świeżego, idealnego na szybką przekąskę w czasie pracy lub niskokaloryczną kolację, sięgnijcie po którąś z wyjątkowo apetycznych sałatek.