Zaloguj się

Red Hot Chicken - zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Red Hot Chicken. Kurczaki w rytmie funk!

Red Hot Chicken to marka, którą znajdziecie już w kilkunastu polskich miastach, m.in. w Warszawie, Rzeszowie, Nowym Sączu, Legionowie, Łodzi i Tarnowie. Sieć – nad którą czuwa słynna firma Mastergrupa, odpowiedzialna m.in. za spektakularny sukces pizzerii 105 Stopiątka – rozwija się bardzo dynamicznie, więc jeśli Red Hot Chicken nie zawitał jeszcze do Waszego miasta, możecie się spodziewać, że już wkrótce sytuacja ta ulegnie zmianie. PizzaPortal.pl na pewno tego momentu nie przegapi. Największą specjalnością Red Hot Chicken są panierowane kurczaki w amerykańskim stylu, a menu Red Hot Chicken do złudzenia przypomina to, które znamy ze słynnej sieci rodem w Kentucky. W tej odrobinie naśladownictwa nie ma niczego złego – wszak doskonałe wzorce są po to, aby z nich czerpać. Ważna, aby nie zatracić w tym wszystkim własnej indywidualności, a Red Hot Chicken udaje się ta sztuka wprost znakomicie. Świetna, łatwo zapadająca w pamięć, nawiązująca do popularnego zespołu muzycznego nazwa, zabawne, bardzo charakterystyczne logo i dbałość o najdrobniejsze detale, jak np. bardzo estetyczna i praktyczna linia opakowań do pakownia kurczaków na wynos. Absolutnie na każdym kroku możemy mieć poczucie, że mamy do czynienia z profesjonalistami najwyższej próby. Ale najważniejszy jest smak! Jak ma się rzecz pod tym względem?

Red Hot Chicken

Dostawa z Red Hot Chicken. Chrupnij sobie coś pysznego…

Red Hot Chicken oferuje cztery rodzaje wyjątkowego pod względem smaku i soczystości, panierowanego kurczaka: skrzydełka, stripsy, nóżki i udka. Flagowe produkty to skrzydełka oferowane w dwóch liniach smakowych: standardowej łagodnej oraz pikantnej, dla miłośników wyrazistych smaków. Dużą popularnością ze względu na swoją wykwintność, delikatność i wyjątkową soczystość cieszą się stripsy z polędwiczek drobiowych. Oryginalna technologia produkcji opracowana przez profesjonalnych technologów gwarantuje wysoką i zawsze niepowtarzalną jakość! Kurczaki, które otrzymacie w dostawie z Red Hot Chicken, charakteryzują się nie tylko wyjątkową soczystością, ale także oryginalną nutą smakową, a wszystko za sprawą starannego procesu marynowania w specjalnej mieszance ziół. Kurczaków z dowozem z Red Hot Chicken po prostu musicie spróbować. Lunch, rodzinny obiad, leniwe zaleganie przed telewizorem z serialowym maratonem w tle czy spotkanie z przyjaciółmi wieczorową porą – każda okazja jest dobra.

Red Hot Chicken z Dostawą

Menu Red Hot Chicken. Kubełki, boxy, kanapki, zestawy i wiele więcej…

W menu Red Hot Chicken znajdziemy wszystkie najpopularniejsze formy serwowania smażonych kurczaków na świecie. Duża skala to podstawa! Kubełki pełne chrupiących i soczystych skrzydełek, stripsów oraz frytek są idealne do dzielenia się z rodziną i przyjaciółmi. Kiedy szukacie czegoś na odrobinę mniejszy apetyt, wybierzcie np. boksy pełne chrupiących skrzydełek, soczystych stripsów lub przepysznej kanapki, zawsze podawane z frytkami! Ponadto czekają tu na Was pyszne i poręczne rożki, meksykański specjał quesadilla w kilku różnych odsłonach, tortille z nutami smakowymi charakterystycznymi dla różnych światowych kuchni, np. orientalnej lub teksańskiej, kurczaki solo, fajne dodatki i orzeźwiające napoje. Jeśli jesteście fanami kurczaków, lubicie amerykańską klasykę, ale chcielibyście spróbować jej w zupełnie nowym, rodzimym wydaniu, a przy tym nie zamierzacie wydawać za swoje zamówienie online kroci – dostawa z Red Hot Chicken przez PizzaPortal.pl jest właśnie dla Was!