Rzeszów

Zaloguj się
Dostawa
Odbiór osobisty
SPOSÓB DOSTAWY
Sortuj
Filtruj
Rodzaje kuchni

Najlepsze Burgery z Dostawą - Rzeszów

Najlepsze Burgery w Rzeszowie. Sprawdź Menu i Zamów Online!Najlepsze Burgery w Rzeszowie. Sprawdź Menu i Zamów Online!

Najlepsze Burgery w Rzeszowie. Sprawdź Menu i Zamów Online!

Inspiracje kulinarne z różnych krajów można odnaleźć w Polsce bez żadnych problemów. Rosnąca liczba lokali oferujących dania kuchni włoskiej, indyjskiej, meksykańskiej, japońskiej, chińskiej, gruzińskiej czy libańskiej świadczy o tym dobitnie. O swoje miejsce walczą też restauracje oparte o potrawy wywodzące się ze Stanów Zjednoczonych. Jeśli można wskazywać danie typowo amerykańskie, to bez wątpienia będą to hamburgery. Ich historia od strony formalnej sięga niewiele ponad stu lat, ale osoby znające historię kulinarną świata dopatrują się ich pierwowzoru już w starożytności. Nikt nie kwestionuje pochodzenia nazwy. Wywodzi się ona od niemieckiego portu Hamburg, skąd wypływały statki do USA. To niemieccy imigranci przywieźli ze sobą przepis na kotlet z siekanego mięsa, który stał się podstawą amerykańskiego dania. Burgery, to nie tylko jedzenie. To także dziedzina sportu (co prawda niszowa, bez szans na udział w olimpiadzie). Nawet w Polsce odbywają się mistrzostwa w jedzeniu burgerów na czas. Być może któryś z zamawiających z czasem zechce wziąć w nich udział. Bo jest w czym zasmakować.

Burgery pod strzechy. Zamów amerykański specjał z dostawą

Podobnie jak w Stanach, tak i w Polsce powstają lokale wyspecjalizowane w przygotowaniu różnego rodzaju burgerów. Jest ono w nich podstawowym daniem. Coraz częściej burgery pojawiają się także w restauracjach oferujących dania innych kuchni. Świadczy to z jednej strony o rosnącej popularności tej potrawy, a z drugiej najczęściej o kreatywności szefów kuchni, którzy nie ograniczają się do podawania najprostszych wersji burgera, ale starają się go maksymalnie urozmaicić. Z punktu widzenia zamawiających istotne jest także to, że zamówienie na burgery można złożyć od godzin przedpołudniowych do godzin nocnych. Niezależnie od tego, o której godzinie najdzie nas chęć na zaspokojenie głodu znajdziemy lokal, który zapewni na dostawę burgera pod wskazany adres. Przykładem lokalu, w menu którego burgery stanowią zaledwie część oferty jest La Famiglia Ristorante. Znajdziemy w niej burgery z frytkami. Burger classic, będący podstawowym rodzajem tego dania w ofercie, zawiera wołowinę, karmelizowana cebulę, ogórka konserwowanego, sałatę, pomidora, rukolę oraz sos bbq. W wersji Becon trafimy na ser cheddar oraz bekon. Nieco ostrzejsza wersja to pepperoni. Jeżeli chcielibyśmy zastąpić wołowinę grillowaną piersią z kurczaka, to należy zamówić Burger Pollo.

Szybki dowóz burgerów w Rzeszowie? Tylko u nas!

Często decydującym elementem wpływającym na końcową ocenę zamówienia jest czas dostawy. Rzeszowskie lokale oferujące burgery nie maja się czego wstydzić. Zamówienia realizowane są bez zbędnej zwłoki. Typową burgerowinią jest Polish Burger. Ponad czterdzieści rodzajów burgerów zrobi wrażenie na każdym, kto lubi to danie. Wśród propozycji znajdziemy klasycznego burgera z wołowiną lub z kurczakiem, nie brakuje też cheeseburgera. Dostępne są warianty, w których do dwóch podstawowych rodzajów mięs dodawana jest szynka, grillowana pieczarka, ananas, kiełbasa chorizo, ser feta i kozi, gorgonzola, baranina czy kiełbasa pepperoni. Czesky Zvyrol wołowy, to podwójny kotlet stugramowy, majonez, mix salat, smażony ser, pomidor, papryczki jalapeno, cebula i sos firmowy. W czarnej bułce podawane są Black Jack oraz Atak serca. Przygotowano także promocje dotyczące większych zamówień. Jeśli mamy chęć na większa porcję, to proponujemy wybrać Burgera Grander z Da Luca. 300 gram wołowiny z grilla połączone jest z sałatą, pomidorem, czerwoną cebulą, ogórkiem konserwowym, cebulką karmelizowaną, cheddarem, bekonem i sosem.

Sprawdź najlepsze burgerownie w innych miastach: