Zaloguj się

Sopot Centrum

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Sopot Centrum to uruchomiony przed kilkoma laty wielofunkcyjny kompleks w centralnym punkcie miasta – oddalony zaledwie 550 metrów od słynnej ulicy Bohaterów Monte Cassino i 850 metrów od plaży. Z różnorodnością jego oferty nie może się równać żadna z typowych galerii handlowych. Oprócz sklepów, punktów usługowych i restauracji w Sopot Centrum znajdują się biura, hotel, galeria multimedialna, biblioteka, klinika medycyny estetycznej, klub fitness, dyskoteka. Obiekt połączony jest z nowoczesnym dworcem kolejowym. Sopot Centrum to zatem miejsce spotkań towarzyskich, biznesowych i kulturalnych, małe miasto w mieście, które zaspokoić może wszystkie potrzeby gości odwiedzających trójmiejski kurort.

Sopot Centrum - jedzenie w środku miasta

Zarówno dla licznych w mieście turystów, jak i dla samych mieszkańców, niezwykle pozytywnym zaskoczeniem stała się oferta kulinarna Sopot Centrum. Jedzenie w mieszczącej się przy dworcu strefie gastronomii nie ma nic wspólnego z kiepskiej jakości daniami fast food, jakie zazwyczaj dostępne są na stacjach kolejowych. Szybkie posiłki serwują jedynie sieciowe restauracje o ustalonej renomie. Poza tym w Sopot centrum zjeść można dania z różnych zakątków świata – włoskie makarony, francuskie kanapki na bagietce, naleśniki w wielu odsłonach smakowych, świeże owoce morza, orientalną pizzę, japońskie sushi, chińszczyznę, bliskowschodnie shoarmy, amerykańske steki i burgery, dania kuchni żydowskiej. Nie brak także lokalnych kaszubskich specjałów.

Sopot Centrum - restauracje z dostawą do domu

Dzięki doskonałej lokalizacji i różnorodności oferty Sopot Centrum stało się tym, na co wskazuje jego nazwa – nowym centrum życia Sopotu. W nastawionym na turystykę kurorcie nowoczesny kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy oblegany jest nie tylko przez przyjezdnych, ale i przez sopocian. Centrum zapewniło mieszkańcom dostęp do marek czy usług, których wcześniej w Sopocie nie było. Jedną z niewątpliwych zalet ulubionej galerii sopocian jest oryginalna oferta gastronomiczna, w tym – możliwość kupowania jedzenia na wynos i z dostawą. Sopot Centrum położone w sercu miasta to idealne miejsce na tego rodzaju zakupy.