Zaloguj się

Chcesz zamówić dobre jedzenie z dostawą w Sopocie?

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Rzuć w grupie kilku osób hasło – dobre jedzenie, a każdemu przyjdzie na myśl coś innego. Tak to już po prostu jest, że nie wszyscy lubią to samo. Na szczęście dobre jedzenie w Sopocie ma różne oblicza i każdy znajdzie coś dla siebie.

Jesteś zwolennikiem domowego jedzenia, ale nie masz czasu go przygotować? Nie ma sprawy! Dobre jedzenie z dowozem może być u Ciebie szybciej niż myślisz. Jednym z barów oferujących domowe posiłki jest Bar Bursztyn. Każdy sopocianin był tam chyba przynajmniej raz na pysznym obiedzie. Swoją popularność zyskał również u turystów odwiedzających Sopot. Skąd taka sława małego baru na Grunwaldzkiej? To proste, jedzenie nie tylko wygląda jak robione na domowej kuchence pod okiem mamy lub babci, ale również tak smakuje. Kolejki na pół ulicy w porze obiadowej to potwierdzają. Zamiast jednak stać w na ulicy z pustym brzuchem można zamówić sobie dobre jedzenie z dostawą do domu. Na naszym portalu pełne menu Baru Bursztyn, a jest, w czym wybierać.

Na szybko, ale i na zdrowo. Dobre jedzenie w Sopocie może takie być.

A może jednak już wyrosłeś z domowego jedzenia, Twoje kubki smakowe poznały nowe palety i nie chcesz już wracać do starych przyzwyczajeń? Jednocześnie nie chcesz rezygnować ze zdrowszego jedzenia a niestety nie zawsze można się spodziewać po barach typu fast food, że wszystkie dania będą typu fit. Oczywiście jak w każdej regule bywa zdarzają się wyjątki. Tak jest i tym razem. Dr Bardadyn Salad&Cocktail Bar to lokal oferujący posiłki dla osób będących na diecie, ćwiczących, którzy dbają o swoją linię. W menu w przewadze występują sałatki z dokładnie wyliczonym stanem kalorycznym. Są również pozycje dla miłośników mięs zawiniętych w tortille. One również mają podane dokładną ilość kalorii, więc nie trzeba się martwić o niespodziewane przybranie na wadze. Masz tak zwany „słodki ząb”? Po dobrym posiłku lubisz po prostu zjeść coś słodkiego, ale boisz się, że będzie to miało wpływ na trzymaną przez Ciebie dietę? Dr Bardadyn Salad&Cocktail Bar oferuje zdrowe desery, które zamiast kilogramów na wadze dodadzą Ci jedynie energii. Do wyboru jest piętnaście koktajli, z czego każdy ma inne właściwości pozytywnie oddziaływujące na Twoje zdrowie i samopoczucie. 

Azjatyckie dobre jedzenie z dostawą nie musi jechać aż z Azji.

W Sopocie też można znaleźć restauracje, które przywiozą Ci odrobinę orientu do Twojego domu i to bez ruszania się z kanapy czy krzesła. Jak to zrobić by nie płacić za drogi bilet, oszczędzić sobie długiego lotu, aby móc zjeść dobre jedzenie prosto z Chin, Japonii czy Tajlandii? Wystarczy wejść na nasz portal i wybrać z bogatej oferty to, co nas interesuje. Jeżeli ochota przyszła na sushi to warto zainteresować się restauracją Avocado Sushi. W swojej ofercie posiadają zestawy sushi, które nie tylko zadowolą każdego jej miłośnika smakiem, ale również pozwolą najeść się do syta, ponieważ największy zestaw posiada aż pięćdziesiąt dwie sztuki.

Sushi to jednak nie Twój smak i nie możesz go nazwać „dobrym jedzeniem”? Kuchnia orientu nie jedno ma imię, dlatego też warto spojrzeć na specjały innych krajów tego pięknego kontynentu. Jednym z nich jest Tajlandia, gdzie głównym daniem jest ryż a cała reszta to dodatki do niego.  Jednym z najpopularniejszych jest ryż jaśminowy - bardzo aromatyczny i delikatny. Jeżeli chodzi o Sopot i tajską kuchnie to jedna restauracja wybija się ponad inne, a jest nią Panaya Thai Restaurant. W swoim menu posiada wszystkie specjały kuchni tajskiej od owoców morza przez dania curry aż po wyjątkowe pyszne egzotyczne desery.

 

Jak widać w dobre jedzenie w Sopocie można znaleźć na każdym rogu trzeba tylko wiedzieć, na co ma się ochotę? Zanim jednak się zdecydujesz przejrzyj całą nasza ofertę na PizzaPortal.