Zaloguj się

Subway Warszawa - zamów jedzenie z dowozem

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Zjedz smacznie i zdrowo z Subway Warszawa

Masz ochotę na coś pysznego? Może skusi Cię smak świeżo wypieczonej bułki z ulubionymi dodatkami? Subway Warszawa to nie tylko kanapki. W swojej ofercie mamy również sałatki, wrapy i delikatne przekąski. Nasi kucharze i dostawcy co dzień dbają o to by dostarczane składniki były nieskazitelne, zdrowe i pożywne. Wszystko w trosce o ludzi lubiących żyć fit. To nie tylko kwestia sylwetki i dobrego samopoczucia. To także smak! Z pewnością już samo zdjęcie serwowanych przez nas potraw pobudzi Twoje podniebienie do bardziej intensywnej pracy. Pomyśl zatem, co stanie się, gdy spróbujesz tych pyszności. Zapraszamy!

Subway Warszawa – Twój przystanek w codzienności

Dookoła czyha na Ciebie wiele pokus. Ciągły niedoczas, pośpiech spowodowany pracą, gonitwą 
za marzeniami, natłokiem obowiązków. Jedzenie często spada na drugi plan. Na każdym rogu znaleźć można miejsce, które zaserwuje coś szybko i tanio, wpisując się w tempo tętniącego życiem, miasta. Jak często jesz w biegu? Długo zastanawiasz się nad wyborem jedzenia? Dzisiaj drożdżówka 
w przejściu podziemnym, jutro hot-dog na stacji benzynowej, tak przy okazji tankowania paliwa, pojutrze szybkie zamówienie „w drivie”. My mówimy dość! A Ty, podejmiesz wyzwanie?

Chcemy byś zatrzymał się na chwilę i zastanowił, co warto zjeść. Tak, zjeść. Nie tylko wrzucić do żołądka i pognać dalej. Zmień myślenie. Poszukaj pośród swoich kubków smakowych aromatów, które pozwalają Ci na chwilę zapomnieć o gonitwie codzienności. Zrób sobie przystanek i wstąp do Subway Warszawa.

Być może poczekasz u nas kilka chwil dłużej. W zamian mamy dla Ciebie pełną uśmiechu i miłą obsługę oraz gwarancje dobrego, zdrowego jedzenia. Koniec ze sztucznymi składnikami, tygodniami przechowywanymi w próżniowych opakowaniach. Nasze warzywa i półprodukty, każdego ranka są obierane i krojone przez pracowników. Wchodząc do naszych restauracji poczujesz świeży zapach, jędrnych i pełnych słońca ogórków, pomidorów, chrupkiej sałaty. Co jeszcze?

Posmakuj w menu Subway Warszawa

Myślisz, że Subway to kolejna, nudna kanapka? Nic bardziej mylnego. Mamy dla Ciebie całą gamę składników, dostosowanych do indywidualnych gustów i codziennych wyzwań. Jeśli jesteś na diecie wybierz ciemne pieczywo z delikatnymi dodatkami, jak np. filet z indyka, świeża papryka, sałata lodowa, pikle i pomidory. Dla lubiących ostrzejsze połączenia mamy aromatyczne bułki z ziołowymi dodatkami, świeże mięsa, a także warzywa z ostrym posmakiem – wolisz cebulkę, czy ostrą papryczkę? Do smaku serwujemy różnorodne sosy podkreślające wybraną kompozycję. Może miodowa musztarda bądź śmietanowy dressing czosnkowy? Możesz też zdecydować się na ocet bądź oliwę albo pozostać przy wersji klasycznej. Kompozycje dostosowujemy do Twoich potrzeb. U Nas zamówisz dokładnie to, na co masz ochotę. Na żywo kontrolujesz proces przyrządzania kanapek, możesz modyfikować rodzaj i ilość składników. Wszystko po to, byś jadł tak, jak lubisz. To ma być uczta dla Twojego podniebienia, a nie tylko kolejny posiłek, o którego smaku zapomniesz tak szybko, jak o samym fakcie jedzenia.

Pamiętaj, że Subway to nie tylko kanapki. Może wolisz sałatkę? U Nas czeka na Ciebie naprawdę duży wybór zdrowych zestawów. Wersje wegetariańskie, z dodatkiem ryby lub drobiu. Na pewno znajdziesz swój ulubiony smak. A to wszystko tak szybko, jak to możliwe, ale z poszanowaniem tego, co najważniejsze: jakości przyrządzanych posiłków.

Pożegnaj fast foody i dołącz do Naszej drużyny, pełnej witalności, młodzieńczego zapału i optymizmu. Wierzymy, że nie trzeba Ci przypominać o tym, co najważniejsze – Twoim zdrowiu. My co dzień pamiętamy o tym ważnym aspekcie życia. Stąd motto „jedź świeżo”. Naprawdę wierzymy w tą dewizę. Jedzenie na mieście może być dostosowane do Twojego rytmu dnia, a jednocześnie wyposażać Cię w naturalne witaminy, których coraz mniej dostarczamy organizmowi. Po co łykać kolejne suplementy. Postaw na najprostszą drogę – jedz zdrowo i smacznie. Z nami to możliwe. Odwiedź Subway Warszawa już dziś!