Zaloguj się

Sushi Kushi. Zamów z Dostawą!

Wpisz adres dostawy lub wybierz restaurację z listy poniżej.
Dostawa
Odbiór osobisty

Sushi Kushi na PizzaPortal.pl

Sushi Kushi - Największa sieć sushi w Polsce

Sushi Kushi, to jedna z tych marek, które najdynamiczniej rozwijają się na polskim rynku restauracyjnym. Dzieje się tak nie bez powodu. Za sukcesem marki stoją bowiem ludzie, którzy swoje wcześniejsze doświadczenia biznesowe, w tym także w obszarze gastronomii, potrafili przekuć w nowatorski pomysł. Dwie osoby odpowiedzialne za tworzenie marki Sushi Kushi posiadały niezbędną wiedzę zarówno jeśli chodzi o specyfikę sushi, kulturę jego przygotowania, rodzaje składników niezbędnych do przyrządzania go, jak również doświadczenie w tworzeniu koncepcji nowych restauracji sieciowych oraz własną praktykę w prowadzeniu ich.

Nie ograniczając się do własnych doświadczeń, twórcy marki postanowili podpatrzyć jak funkcjonuje rynek dostawy jedzenia do zamawiającego na zachodzie Europy. Zaczerpnięta stamtąd wiedza, uzupełniona o standardy amerykańskie, pozwoliła przygotować koncepcję otwarcia punktu od samego początku nastawionego wyłącznie na dostarczanie sushi pod wskazany adres, bez otwierania klasycznego lokalu dla klientów.  Z czasem takie otwarcie nastąpiło, co nie zmienia faktu, że większość sprzedaży w dalszym ciągu realizowana jest poprzez zamówienia online, w tym przez Pizzaportal.pl. Zamówienia z restauracji można realizować w siedemnastu punktach na terenie kraju. Oprócz tego miasta, gdzie funkcjonuje sześć lokali, można ją znaleźć w Częstochowie, Gliwicach, Kaliszu, Krakowie, Płocku, Tomaszowie Mazowieckim, Toruniu, Włocławku oraz we Wrocławiu.

Sushi Kushi Menu

Poznaj szerokie menu dostępne w Sushi Kushi

Ilość i jakość oferowanych w dostawie dań z Sushi Kushi powinna zadowolić najbardziej wybredne osoby. Pomiędzy starterami znajdziemy sałatkę z trawy morskiej i ziaren sezamu, w pikantnym sosie, sałatkę z mango, ogórka, marchwi, i czerwonej cebuli, bulion miso z kawałkami tofu, pikantnego tatara z łososia czy sałatkę z soczystym kurczakiem grillowanym w sosie teriyaki. Spośród zup oferowany jest pikantny japoński rosół wołowy, aromatyczna malezyjska zupa kokosowa z makaronem Mie i bulion miso z łososiem. Nie brakuje egzotycznych makaronów z różnych zakątków Azji z mięsem, rybą i owocami morza. Może to być pikantny indonezyjski makaron z kurczakiem, gryczany makaron z grillowanym łososiem, tajski makaron ryżowy z krewetką, kurą czy tofu. Nigiri (delikatny ryż w kształcie kulki z sosem wasabi i kawałkiem świeżej ryby) przygotowano w wersji z łososiem, tuńczykiem, grillowanym węgorzem oraz tradycyjnym japońskim omletem.

Spring rollsy, to przekąski owinięte papier ryżowy, bez dodatku ryżu. Spotkamy w nich łososia, rukolę, ogórka, awokado i wiele innych dodatków. Hosomaki, to cienkie rolki z jednym bądź dwoma składnikami, które są zawinięte w ryż i glon nori. Maki, to cienka rolka z dwoma lub trzema składnikami, podzielona na osiem kawałków. W menu odnajdziemy wersję z krewetkami w tempurze, z kampyo, z łososiem i oshinko czy z kurczakiem. Futomaki, to grube rolki z kilkoma różnymi składnikami (kurczak, łosoś, krewetki, serek Philadelphia, grzyby shitake i inne). Grillowane uramaki, to rolki, w których ryż znajduje się na wierzchu, a glon nori w środku. Dostępne są z grillowanym łososiem i tuńczykiem. W ofercie znajdziemy tez klasyczne uramaki (Califoria Style Maki).