Zaloguj się

Restauracja meksykańska w Szczecinie

Wpisz adres i znajdź restauracje meksykańskie w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Restauracja meksykańska Szczecin - zamów z dowozem do domu lub biura

Czy Danny Trejo w roli Maczety z filmu pod tym samym tytułem jest dla Ciebie wzorem męskości? Czy kolorową czaszkę sugar-skull typową dla meksykańskiego święta Dia de los Muertos uważasz z idealny wzór tatuażu? Marzysz, aby zobaczyć Piramidę Słońca w meksykańskim Teotihuacán? Cóż, właściwie nie ma to znaczenie, jak odpowiadasz na powyższe pytania – meksykańskie jedzenie z dowozem od meksykańskich restauracji ze Szczecina jest odpowiednie dla wszystkich, zawsze i wszędzie. Kuchnia meksykańska jest stosunkowo prosta, bardzo pożywna, wiele potraw można (a nawet należy) jeść rękoma – potrawy meksykańskie doskonale sprawdzą się zatem na szybkich lunchach, luźnych, przyjacielskich przyjęciach i jako przekąski podczas oglądania filmu, meczu lub grania w gry wideo. Kuchnia meksykańska jest uwielbiana na całym świecie; w kolejkach do foodtracków, bo tak najczęściej sprzedaje się tacos i burrito w Meksyku i Stanach, ustawiają się gwiazdy kina, sportu i politycy. W Szczecinie po meksykańskie pyszności nie trzeba się nigdzie fatygować – wystarczy wejść na PizzaPortal.pl i złożyć zamówienie online.

Me gusta Mexico!

W menu szczecińskiej restauracji Megustas Mexican Food odnajdziecie wszystkie najbardziej popularne przysmaki meksykańskiej kuchni: tacos, burrito, nachos, quesadilla, pikantne skrzydełka, zupę kukurydzianą i chili con carne. Pyszne, pikantne, sycące, nic tyko zamawiać i wcinać.

Kulinarny rodzic wielu potraw

Pamiętajcie, że meksykańskimi potrawami silnie inspirują się kuchnie innych rejonów. Jeżeli przepadacie za czerwoną fasolą, kukurydzą, wołowiną i ostrymi sosami, w Szczecinie na PizzaPortal.pl bez trudu znajdziecie wiele pizzerni i burgerowni, które komponują kilka swoich potraw w oparciu o te typowo meksykańskie produkty. Warto również spróbować znakomitego Qurrito z menu KFC, którego pierwowzorem jest przecież quesadilla.