Zaloguj się

Galaxy Centrum Szczecin

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Galaxy Centrum to największe centrum handlowo-rozrywkowe w województwie zachodniopomorskim.  Zlokalizowane ścisłym centrum Szczecina, tuż przy jego głównej arterii. Nie tylko dlatego jednak nazywane jest przez mieszkańców „sercem miasta”. Wielkopowierzchniowy obiekt mieści tak wiele atrakcji, że od lat stanowi ulubione miejsce spotkań szczecinian, najczęstszy cel ich wypraw po zakupy czy na weekendowy wypoczynek. Wybudowane w 2003 roku centrum niedawno zyskało nową, przestronną część, przez co stało się jeszcze bardziej atrakcyjne. Teraz na trzech kondygnacjach mieści się około 200 lokali handlowo-usługowych, kino, kręgielnia, klub fitness, sala zabaw dla dzieci oraz liczne restauracje. Galaxy Centrum urzeka też jasnym, przykrytym ogromną szklana kopułą atrium, w centrum którego znajduje się 21-metrowa fontanna.

Galaxy Centrum - środek galaktyki Szczecina

Szczecińska galeria co rok ma na swoim kącie około 11 milionów odwiedzin. W związku z tak ogromną sympatią i zaufaniem klientów wciąż się rozwija, by wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Obecnie podjęto realizację projektu gruntownej przebudowy strefy gastronomicznej. Jedzenie w Centrum Galaxy znaleźć można na wszystkich poziomach, ale najwięcej restauracji skupia się wokół food courtu na trzecim poziomie w starej części obiektu. Po rewitalizacji wnętrze zyska zupełnie nowy wystrój, nawiązujący do portowego charakteru Szczecina i jego kultowych miejsc. Przybędzie stolików, które pomieszczą blisko dwa razy więcej klientów. 

Galaxy Centrum - restauracje również z dostawą

Restauracje w Galaxy Centrum mają bardzo szeroka ofertę. Goście mogą raczyć się daniami kuchni polskiej, włoskiej, tureckiej, chińskiej, tajskiej, amerykańskiej. Nie brak także barów sałatkowych, kawiarni, cukierni. W ramach trwającej modernizacji pojawią się nowe lokale cenionych w Polsce marek. Wiele restauracji w „sercu Szczecina” obsługuje zamówienia z dostawą. Galaxy Centrum jest doskonale skomunikowane z resztą miasta, więc  szczecinianie chętnie korzystają z tej opcji, gdy nie mogą odwiedzić swojej ulubionej galerii. Jej niesłabnąca popularność dowodzi, że w pełni zasłużyła na szereg uzyskanych nagród i wyróżnień, w tym – Grand Prix Laur Klienta.