Zaloguj się

Galeria Gryf Szczecin

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Galeria Gryf to stosunkowo niewielkie centrum handlowe, które ze swoją powierzchnią 16 tysięcy m2 nie może mierzyć się z takimi szczecińskimi gigantami, jak Kaskada czy Galaxy. Wciąż jednak pozostaje jedynym tego typu obiektem na Prawobrzeżu, a po gruntownej modernizacji działający od 2007 roku Gryf nabrał nowego blasku. W parterowym budynku nadal mieści się hipermarket Carrefour, ale przearanżowano przestrzeń przeznaczoną na sklepy i lokale usługowe. Zmodernizowane zostały pasaże, sufity, elementy małej architektury, oświetlenie. Odnowiono także fasadę budynku. Na terenie centrum powstał plac zabaw dla dzieci. Przede wszystkim jednak dzięki zmianie układu handlowego galerii wydzielono w niej nowoczesną strefę restauracyjną.

Galeria Gryf - dużo jedzenia, jedna lokalizacja

Zaprojektowany w zgodzie z najnowszymi trendami komfortowy food court zajął około 300 m2 powierzchni Galerii Gryf. Jedzenie w nowej strefie gastronomii stało się prawdziwą przyjemnością. Teraz to miejsce, w którym można spotkać się ze znajomymi czy odpocząć po długich zakupach. Klienci mają do dyspozycji lokal z kuchnią chińską, turecki kebab, bistro z domowymi obiadami, naleśnikarnię, szaszłykarnię. Nie mogło zabraknąć także szczecińskich pasztecików. Na deser do kawy zamówić można lody lub domowe ciasto. Wybór restauracji w Galerii Gryf nie jest oczywiście tak imponujący, jak w dużych centrach handlowych w Śródmieściu, ale nowopowstały food court i tak zapełnił dużą lukę w tego typu ofercie dla mieszkańców Prawobrzeża.

Galeria Gryf - food court z dostawą

Niewątpliwą zaletą nowej strefy gastronomii jest fakt, że działające w niej restauracje obsługują zamówienia z dostawą. Galeria Gryf znajduje się w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych. Wielu żyjących tam zapracowanych szczecinian, którzy na co dzień nie mają czasu na gotowanie, z radością przyjęło nową opcję dowozu ulubionych dań prosto do drzwi. Tym bardziej że – zgodnie z najnowszymi trendami – oferta gastronomiczna centrum dostępna jest online. Dzięki miejscom takim, jak nowoczesny food court w Galerii Gryf, wystarczy kilkukrotnie kliknąć myszką, aby zaspokoić głód.