Zaloguj się

Szybka kolacja - zamów z dostawą

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Szybka kolacja? Nie zwlekaj dłużej, zamawiaj!

Jeśli czytasz ten tekst, to prawdopodobnie zachodzą właśnie następujące okoliczności (a przynajmniej jedna z nich): Po pierwsze, jest teraz gdzieś między 17 a bliżej nieokreśloną godziną nocną. Po drugie, jesteś – albo wiesz, że wkrótce będziesz – bardzo głodny. Po trzecie, nie masz w tej chwili ani zbyt wiele czasu, ani szczególnie imponująco zaopatrzonej lodówki, a moce obliczeniowe Twojej kreatywności spadają z minuty na minutę, ale czujesz jednocześnie, że zwykła kanapka z serem to nie jest to, czego byś pragnął najbardziej. Zgadza się? Może dopiero wróciłeś z pracy albo uczelni; może jesteś w domu sam, a może pośród krzątających się domowników; może zamieszasz zjeść kolację w piżamie przed telewizorem, a może przed momentem napisali do Ciebie znajomi, że wpadną na chwilę z wizytą. Wpisałeś w wyszukiwarce „szybka kolacja” i w pierwszej kolejności otworzył się przed Tobą świat przepisów na błyskawiczne sałatki (raz, że robisz się naprawdę… głodny, a dwa – pewnie nie masz pomidorów), zapiekanki z pozostałości z wczorajszego obiadu (no nie!) i inne wynalazki, które w ostatecznym rozrachunku nie są ani szybkie, ani zbyt smaczne. I tak po chwili trafiłeś tutaj, na PizzaPortal.pl. Jesteś we właściwym miejscu. Twoja szybka kolacja już za kilka minut może wyruszyć w Twoją stronę. 

Szybka kolacja to może być naprawdę smaczna

„Szybka i smaczna kolacja, którą przygotujesz w mniej niż 4 godziny”. „Co ugotować, gdy znajomi wpadają wieczorem – sprawdź nasze ekspresowe przepisy, do których potrzebujesz tylko – i tu trzy długie kolumny pełne wymyślnych składników”. Czy też macie wrażenie, że internetowe porady dotyczące szybkich kolacji tak właśnie wyglądają? Przepis PizzaPortal.pl na szybką kolację jest o wiele prostszy i nieporównywalnie mniej czasochłonny. Najszybsza kolacja to ta, której w ogóle nie trzeba przygotowywać. Jedyne, co musicie zrobić, to wejść na PizzaPortal.pl, wskazać adres dostawy, wybrać restaurację i konkretny przysmak, na który macie ochotę, i zapłacić online lub zdecydować się na płatność przy odbiorze. Czas, który upłynie, nim Wasze zamówienie zjawi się w progu Waszego domu – często nawet mniej niż 30 minut – możecie poświęcić na relaks lub dowolną rzecz, którą jeszcze na ten wieczór sobie zaplanowaliście. Dostawa online cały problem szybkich kolacji wprost „wywraca do góry nogami”. Bo nagle okazuje się, że szybka kolacja może być imponującym, przygotowanym według skomplikowanej receptury i rzadkich składników, wspaniałym posiłkiem.

Szybką kolację możesz zamówić nawet o 3 w nocy

 Problem szybkich kolacji staje się szczególnie newralgiczny, gdy pora naszego wieńczącego dzień posiłku wypada bardzo późno w nocy. Dla jednych są to wyjątkowe sytuacje, dla innych właściwie codzienność. Zwykle jesteśmy wówczas bardzo pochłonięci pracą i nawet kilkanaście minut poświęconych na zrobienie posiłku byłoby dla nas dużą stratą czasu. W większości polskich miast znajdziecie na PizzaPortal.pl co najmniej kilka restauracji oferujących nocną dostawę jedzenia. Niektóre z nich zrealizują Wasze zamówienia online nawet tuż nad ranem. Oferta nocnych szybkich kolacji stale się powiększa – do niedawna usługę taką realizowały niemal wyłącznie pizzerie, teraz nie brak już nocnych burgerowni, sushibarów i lokali specjalizujących się w innego typu kuchniach. Czy potrzebujesz lekkiej przekąski, czy konkretnego, sycącego jedzenia. Czy chcesz coś tylko dla siebie, czy spodziewasz się licznego grona gości. W każdym przypadku Twoja szybka kolacja będzie najciekawsza i najbardziej satysfakcjonująca, jeśli zamówisz ją przez PizzaPortal.pl