Zaloguj się

Tandori Spices. Zamów z Dostawą!

Wpisz swój adres dostawy lub wybierz restaurację z listy poniżej
Dostawa
Odbiór osobisty

Tandoori to ogólna nazwa nadzwyczaj wonnych i kolorowych potraw kuchni indyjskiej i pakistańskiej przygotowywanych w tradycyjnym glinianym piecu tandoor. Tandoor posiada charakterystyczny kształt dzbana, i to nie zmieniło się przez stulecia, ale we współczesnych warrantach zamiast gliny piece te wytwarza się z metalu albo cegieł. Opalny drewnem lub węglem drzewnym, w obecnie także gazem, tandoor rozgrzewa się do ponad 480 stopni Celsjusza. Tak wysoka temperatura przekłada się na bardzo krótki czas potrzebny do pieczenia, a to z kolej sprawia, że dania z pieca tandoor są niezrównanie chrupkie, kruche i soczyste, a kolor składników pozostaje bardzo intensywny. W piecu tandoor przyrządza się zarówno różne gatunki mięsa i owoce morza, jaki i warzywa i słynne placki/chlebki naan. Przed włożeniem do pieca tandoor mięso i inne produkty marynuje się zazwyczaj w jogurcie i indyjskich przyprawach oraz barwi na czerwono kaszmirskim chili lub na żółto – szafranem. Jeśli macie w Warszawie ochotę spróbować autentycznych tandoori – najłatwiej i najszybciej zrobicie to, zamawiając dostawę z Tandoori Spices przez PizzaPortal.pl.

Dostawa z Tandoori Spices. Od przystawek po desery

Tandoori Spices znajdziecie w dwóch miejscach Warszawy: na Gocławiu i Białołęce (w tej dzielnicy Tandoori Spices było pierwszą indyjską restauracją w ogóle!). Najważniejsze jest jednak to, że niemal natychmiast po powstaniu zagościło także na PizzaPortal.pl, dzięki czemu wszystkie serwowane przez restauracje przysmaki możecie bez problemów, superwygodnie (również z płatnością Blik) zamówić do domu lub biura, i sprawić sobie cudowny orientalny lunch lub w niezwykły sposób ugościć rodzinę i przyjaciół. Właścicielem Tandoori Spices jest kucharz pochodzący z Azji – człowiek, który sztuce kulinarnej Indii poświęcił większą część swojego życia i zna ją naprawdę od podstaw.

W Tandoori Spices wszystkie potrawy przygotowuje się ze świeżych składników i wysokiej jakości produktów, które w dużej mierze sprowadzane są bezpośrednio z dalekiego Półwyspu Indyjskiego. Dostawa z Tandoori Spices zaskoczy Was bogactwem smaków, barw i aromatów, a także bardzo racjonalnymi cenami - Tandoori Spices udowadnia, że prawdziwa kuchnia indyjska w Warszawie wcale nie musi być kosmicznie droga.

Menu Tandoori Spices. Pełna paleta najsłynniejszych indyjskich dań

Menu Tandoori Spices – niczym najlepsze bollywoodzkie produkcje – wprost oszałamia swoim bogactwem i różnorodnością. Znajdziecie tu sycące zupy (np. z soczewicy, baraniny czy kurczaka), mięsne i wegetariańskie przystawki (nie mogło zabraknąć tutaj pierożków samosa, pakora, czyli smażonych w głębokim oleju warzyw, czy przekąsek z kurczaka i owoców morza wprost z pieca tandoor), szeroki wybór dań głównych (oczywiście zarówno mięsnych, jak i z ryb, owoców morza oraz wegetariańskich i wegetariańskich), które pozwolą Wam delektować się smakiem najlepszych indyjskich masali i curry; a uzupełnieniem całości są dania z ryżu basmati, placki z pieca tandoor (nie mogło być inaczej!), specjały dla najmłodszych kulinarnych podróżników (np. indyjski serek o orzeźwiającym smaku mango) oraz indyjskie desery i napoje (idealne do schłodzenia podniebienia po zjedzeniu pikantnych dań). Gotowi na nowe kulinarne doświadczenia? Dostawa z Tandoori Spices już za kilka chwil może wyruszyć w drogę do Waszych domów lub biur w Warszawie.