Zaloguj się

Telepizza. Zamów online z dostawą!

Wpisz adres i znajdź restauracje Telepizza w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Jeżeli mieszkasz w Polsce to na pewno chociaż raz zamawiałeś pizzę z sieci Telepizza. Można tak śmiało założyć gdyż sieć ta posiada swoje pizzerie w 70 miastach w całej Polsce. Choć nazwa pizzerii brzmi bardzo swojsko to jednak nie wywodzi się ona z Polski, a z Hiszpanii. Zresztą pizzerie z logo marki Telepizza można również znaleźć w Chile, Portugalii, Kolumbii, Peru oraz wielu innych państwach. Swój sukces oraz popularność zawdzięcza ręcznie wyrabianemu ciastu, które powstaje tylko z najlepszych składników. Zamówić ją możesz wpisując swój adres powyżej lub włączając naszą dedykowaną aplikację na smartfona.

Telepizza już na PizzaPortal!

Poznaj dalszy ciąg historii sieci Telepizza

Jak już zostało wcześniej wspomniane sieć Telepizza wywodzi się z Hiszpanii. Był rok, 1988 gdy w Madrycie zostaje otwarta pierwsza restauracja z sieci Telepizza. W Polsce muszą minąć jeszcze 4 lata nim zostanie otwarty pierwszy lokal. Ma to miejsce w Warszawie przy ulicy Prostej.  Po 26 latach w kraju jest ponad 100 restauracji, jest tak głównie za sprawą systemowi franczyz, który został wprowadzony w 2001 roku. Wielu obecnych właścicieli restauracji to dawni stali klienci, którym pizza oraz inne potrawy tak smakowały, że postanowili być częścią tego sukcesu.

Sieć Telepizza cały czas rośnie w siłę a jest tak m.in. za sprawą wyjątkowego ciasta na pizzę. Naturalne ciasto jest wyrabiane ręcznie, które nigdy nie jest mrożone a codziennie przygotowywane świeże. Dzięki składnikom, które nie zawierają żadnych konserwantów ani polepszaczy oraz najwyższej jakości mąki ciasto każdego dnia smakuje tak samo a co ważniejsze jest po prostu wyśmienite. Gdy tylko złożysz zamówienie, ciasto trafia w ręce pizzaiolo, który ręcznie formuje każdy placek, a potem dodaje wybrane przez Ciebie produkty. Potem pizza trafia do gorącego pieca dosłownie na parę minut by już za chwilę wyruszyć w podróż, której celem jest Twój talerz. Telepizza wkłada dużo wysiłku na każdym etapie przygotowywania Twojego posiłku, począwszy od starannego doboru i kontroli składników ciasta, poprzez jego codzienną produkcję, aż po regularne oraz częste dostarczanie świeżego ciasta do wszystkich pizzerii. Dzięki dobrze wyszkolonej kadrze wszystkie potrawy są bardzo smaczne i szybko trafiają na stół klientów. Teraz można je zamawiać ze strony PizzaPortal.pl, wpisując w okno wyszukiwarki swoje miasto oraz nazwę sieci – Telepizza.

Zamów Telepizzę do domu online

Menu pełne niespodzianek w Telepizzy!

Wiadomo, że jeżeli restauracja ma w swojej nazwie „pizzę” to się w niej specjalizuje, ale to wcale nie oznacza, że to wszystko, co podaje. Telepizza menu jest bogate w różnego rodzaju potrawy, które są idealne na dobry początek i wstęp do pizzowej uczty. Na pierwszy ogień idą startery. Mini-Calzzone, czyli chrupiące rożki z ciasta z farszem robią furorę wśród klientów. Do wyboru są trzy rodzaje: bekon, szynka lub pepperoni. Poza tym w kategorii starterów znajdziemy również pieczywo czosnkowe, kebab Stambuł oraz Hamburgera Deluxe XXL. Poza serwowaniem głównego dania eksportowego Włoch – pizzy, w swoim menu Telepizza może się również poszczycić drugą potrawą, bez, której włosi oraz reszta świata nie wyobraża sobie życia. Mowa oczywiście o makaronie. Tutaj lista dań nie jest długa za to może pochwalić pysznymi klasykami. Jako pierwszy na stół ląduje Bolognese znany i naśladowany w domach wszystkich polaków.

Dla wszystkich fanów zieleniny, sekcja sałatek będzie spełnieniem marzeń. Sałatki są dobrą opcją, gdy zamawiamy posiłek w gronie przyjaciół. Pora na opus magnum, czyli pizze. Telepizza w swojej ofercie posiada placki różnego typu m.in. American Pan, która pieczona jest na patelni, stąd też jej nazwa – pan. Jego wyjątkowość polega na tym, że w środku jest miękkie i puszyste a z zewnątrz mocno chrupiące. Kategorie z pizzą w menu Telepizza są tak podzielone by szybko można było znaleźć swój ulubiony placek. Tak też w pizzach Klasycznych znajdziemy Capricciosę, w Wyśmienitych Biesiadę Serową a w Ekskluzywnych pizzę Tropikalny Kurczak. W Telepizza zawsze można zjeść dobry włoski placek bez względu na trendy, porę roku czy pogodę.