Zaloguj się

Telepizza Gdańsk. Zamów z dostawą!

Wpisz adres i znajdź restaurację Telepizza w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Telepizza Gdańsk – niezmiennie wyśmienity smak!

Telepizza posiada swoje pizzerie w 70 miastach w całej Polsce. W samym Gdańsku są trzy restauracje reprezentujące sieć. Telepizza Gdańsk swój sukces oraz popularność zawdzięcza ręcznie wyrabianemu ciastu, które powstaje tylko z najlepszych składników. Teraz można zamówić pizze oraz inne dania z Telepizza Gdańska wchodząc na stronę PizzaPortal.pl lub korzystając z dedykowanej aplikacji na smartfona.

Telepizza Gdańsk - pizza z dostawą do Ciebie!

 

 

Telepizza Gdańsk, oraz w całej Polsce, cały czas rośnie w siłę a jest tak m.in. za sprawą wyjątkowego ciasta na pizzę. Naturalne ciasto jest wyrabiane ręcznie, które nigdy nie jest mrożone a codziennie przygotowywane świeże. Dzięki produktom, które nie zawierają żadnych konserwantów ani polepszaczy oraz najwyższej jakości mąki ciasto każdego dnia smakuje tak samo a co ważniejsze jest po prostu wyśmienite. Gdy tylko złożysz zamówienie, ciasto trafia w ręce pizzaiolo, który ręcznie formuje każdy placek, a potem dodaje wybrane przez Ciebie produkty. Potem pizza trafia do gorącego pieca dosłownie na parę minut by już za chwilę wyruszyć w podróż, której celem jest Twój talerz. Telepizza Gdańsk wkłada dużo wysiłku na każdym etapie przygotowywania Twojego posiłku, począwszy od starannego doboru i kontroli składników ciasta, poprzez jego codzienną produkcję, aż po regularne oraz częste dostarczanie świeżego ciasta do wszystkich pizzerii. Zamów z dostawą z Telepizza Gdańsk już teraz poprzez stronę PizzaPortal.pl.

Telepizza Gdańsk menu – dla każdego coś dobrego!

W pierwszej kategorii w menu Telepizza Gdańsk znajdziemy Mini-Calzzone, czyli chrupiące rożki z ciasta z farszem, które robią furorę wśród klientów. Do wyboru są trzy rodzaje: bekon, szynka lub pepperoni. Poza tym w kategorii starterów znajdziemy również pieczywo czosnkowe oraz Hamburgera Deluxe XXL. Sekcja sałatek będzie spełnieniem marzeń, oraz dobrą inwestycją, gdy zamawiamy posiłek w gronie przyjaciół. Pora na opus magnum, czyli pizze. Telepizza Gdańsk w swojej ofercie posiada placki różnego typu m.in. American Pan, która pieczona jest na patelni, stąd też jej nazwa – pan. Jego wyjątkowość polega na tym, że w środku jest miękkie i puszyste a z zewnątrz mocno chrupiące. Kategorie z pizzą w menu Telepizza Gdańsk są tak podzielone by szybko można było znaleźć swój ulubiony placek. Tak też w pizzach Klasycznych znajdziemy Capricciosę, w Wyśmienitych Biesiadę Serową a w Ekskluzywnych pizzę Tropikalny Kurczak. Wszystko Twoje ulubione potrawy w Telepizza Gdańsk z dostawą zamówisz poprzez stronę PizzaPortal.pl.