Zaloguj się

Telepizza Katowice. Zamów z dostawą!

Wpisz adres i znajdź restaurację Telepizza w swojej okolicy.
Dostawa
Odbiór osobisty

Telepizza Katowice – wielki wybór, małe ceny!

Ogółem sieć Telepizza posiada 1300 pizzerii, co czyni ją jedna z największych na świecie. W samych Katowicach są 4 restauracje z logiem sieci i wszystkie można znaleźć na stronie PizzaPortal.pl. Swój sukces zawdzięcza doskonałym potrawom przyrządzanym tylko z najlepszych produktów. Kolejną rzeczą, która miała na to wpływ jest duża różnorodność menu Telepizza Katowice, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zamów z dostawą z Telepizza Katowice korzystając z dedykowanej aplikacji PizzaPortal na smartfona.

Pizza - tak prosta, a tak smaczna...

Pizza to ulubione finger food polaków. Dlaczego wybrali ją ponad burgera czy sushi? W przeciwieństwie do innych potraw tego typu można się nią podzielić ze znajomymi, spróbować kilku rodzajów naraz lub po prostu zjeść całą samemu. Samo jedzenie też jest bardzo przyjemne i łatwe a sposobów na to jest tyle ile ludzi na świecie. Jedni składają kawałek na pół, inny rolują i jedzą jak naleśnik jeszcze inni odkrawają chrupiący koniec i zaczynają od niego. Co jest lepszego niż gorąca pizzy? Gorąca pizza, po, którą nie trzeba wychodzić z domu. Telepizza Katowice z dostawą zamówisz przez stronę PizzaPortal.pl lub dedykowaną aplikację na smartfona. Z pizzerii na Twój talerz w przeciągu 30 minut to całkiem niezły wynik! A w dodatku cała czynność wymaga jedynie kilku kliknięć. Zresztą nie musisz być w domu, żeby otrzymać swoją pizzę lub inne danie z Telepizza Katowice. Dowiozą Ci ją do pracy na lunch, na imprezę a nawet na ławkę w parku wystarczy podać dokładny adres oraz dodatkowe informacje w komentarzu.

Telepizza – smaki świata w Katowicach

Menu Telepizza Katowice pełne jest placków z przeróżnymi zestawami dodatków, gdzie nie ma dwóch takich samych pozycji. Zastanawiałeś się kiedyś skąd biorą się inspiracje na te wszystkie dania? Otóż odpowiedź jest prostsza niż myślisz. To otaczający nas świat, pory roku, kuchnie państw z całego świata czy też ukształtowanie terenu. Wszystko to może być zaczątkiem do stworzenia nowej pizzy, którą pokochają klienci Telepizza Katowice. Włoska styl, orientalne przyprawy czy też prostota kuchni niemieckiej doskonale sprawdzają się oddzielnie jak i w połączeniu na jednym placku. Jaki smak będzie miała nowa pizza jest zależne jedynie od wyobraźni i wyczucia smaku pizzaiolo w Telepizza Katowice. Jednak nie tylko kuchnie państw służą za wzór. Równie dobrze może to być jesienne grzybobranie, górska wyprawa z oscypkiem w kieszeni czy też długi spacer po plaży, które zainspirują do powstania nowego smaku pizzy. Poza zmyślnym zestawem dodatków również ciasto odgrywa tutaj dużą rolę. Jest ono wyrabiane ręcznie i nigdy nie jest mrożone, dzięki czemu każdego dnia smakuje tak samo a co ważniejsze jest po prostu wyśmienite.