Zaloguj się

Telepizza Warszawa. Zamów z dostawą!

Wpisz adres i znajdź restaurację Telepizza w swojej okolicy.
Dostawa
Odbiór osobisty

Telepizza Warszawa – najlepsza pizza w stolicy!

Telepizza posiada swoje pizzerie w 70 miastach w całej Polsce, z czego 8 w samej Warszawie. Ogółem sieć Telepizza posiada 1300 pizzerii, co czyni ją jedna z największych na świecie. Swój sukces zawdzięcza doskonałym potrawom przyrządzanym tylko z najlepszych produktów oraz ręcznie wyrabianemu ciastu, które powstaje codziennie świeże. Teraz można zamówić pizze oraz inne dania z Telepizza Warszawa wchodząc na stronę PizzaPortal.pl lub korzystając z dedykowanej aplikacji na smartfona.

Telepizza - dobrze i smacznie

Telepizza Warszawa, oraz w całej Polsce, cały czas rośnie w siłę a jest tak m.in. za sprawą wyjątkowego ciasta na pizzę. Naturalne ciasto jest wyrabiane ręcznie, które nigdy nie jest mrożone a codziennie przygotowywane świeże. Dzięki produktom, które nie zawierają żadnych konserwantów ani polepszaczy oraz najwyższej jakości mąki ciasto każdego dnia smakuje tak samo a co ważniejsze jest po prostu wyśmienite. Gdy tylko złożysz zamówienie, ciasto trafia w ręce pizzaiolo, który ręcznie formuje każdy placek, a potem dodaje wybrane przez Ciebie produkty. Potem pizza trafia do gorącego pieca dosłownie na parę minut by już za chwilę wyruszyć w podróż, której celem jest Twój talerz. Telepizza Warszawa wkłada dużo wysiłku na każdym etapie przygotowywania Twojego posiłku, począwszy od starannego doboru i kontroli składników ciasta, poprzez jego codzienną produkcję, aż po regularne oraz częste dostarczanie świeżego ciasta do wszystkich pizzerii. Zamów z dostawą z Telepizza Warszawa już teraz poprzez stronę PizzaPortal.pl.

Telepizza Warszawa – ręcznie robiona i ręcznie jedzona

Pizza to ulubione finger food polaków. Dlaczego wybrali ją ponad burgera czy sushi? W przeciwieństwie do innych potraw tego typu można się nią podzielić ze znajomymi, spróbować kilku rodzajów naraz lub po prostu zjeść całą samemu. Samo jedzenie też jest bardzo przyjemne i łatwe a sposobów na to jest tyle ile ludzi na świecie. Jedni składają kawałek na pół, inny rolują i jedzą jak naleśnik jeszcze inni odkrawają chrupiący koniec i zaczynają od niego. Co jest lepszego niż gorąca pizzy? Gorąca pizza, po, którą nie trzeba wychodzić z domu. Telepizza Warszawa z dostawą zamówisz przez stronę PizzaPortal.pl lub dedykowaną aplikację na smartfona. Z pizzerii na Twój talerz w przeciągu 30 minut to całkiem niezły wynik! A w dodatku cała czynność wymaga jedynie kilku kliknięć. Zresztą nie musisz być w domu, żeby otrzymać swoją pizzę lub inne danie z Telepizza Warszawa. Dowiozą Ci ją do pracy na lunch, na imprezę a nawet na ławkę w parku wystarczy podać dokładny adres oraz dodatkowe informacje w komentarzu.