Toruń

Zaloguj się
Dostawa
Odbiór osobisty
SPOSÓB DOSTAWY
Sortuj
Filtruj
Rodzaje kuchni

Najlepsze Burgery z Dostawą - Toruń

Najlepsze Burgery w Toruniu. Sprawdź Menu i Zamów Online!Najlepsze Burgery w Toruniu. Sprawdź Menu i Zamów Online!

Najlepsze Burgery w Toruniu. Sprawdź Menu i Zamów Online!

Amerykanie mają w sobie coś, co każe im w każdym zakresie przodować. Pierwsi wynaleźli bombę atomową, pierwsi polecieli na księżyc, a lista obszarów, w których przodują jest bardzo długa. Nie dziwi zatem fakt, że to oni przygotowali największego burgera na świcie, który waży ponad dziewięćset kilogramów. Z jednego takiego burgera można by przygotować około dwóch tysięcy mniejszych. To jednak i tak kropla w morzu, w porównaniu z ilością spożywaną w samych Stanach w ciągu roku. Amerykanie zjadają tygodniowo około miliarda burgerów. Oznacza to, ni mniej ni więcej, że tygodniowo każdy Amerykanin, łącznie z noworodkami, zjada ponad trzy burgery. Mają oczywiście w czym wybierać ponieważ w okresie ponad stu lat stworzone zostało tak wiele wariantów tej potrawy, że gdyby wszystkie przepisy zebrać w jednym miejscu powstałaby całkiem opasła księga. Do tego należałoby dodać przepisy opracowane przez inne nacje. Praktycznie każdy naród za punkt honoru postawił sobie stworzenie własnej (a nawet własnych) wersji burgera. Dodawanie charakterystycznych składników danej kuchni powoduje czasem całkiem ciekawe efekty kulinarne. I z takich rozwiązań korzystają też lokale oferujące burgery w Toruniu.

Toruń to nie tylko pierniki. Sprawdź również burgery!

Głód, który dopada znienacka ma do siebie to, że domaga się natychmiastowego zaspokojenia. Dlatego niezwykle istotne jest to, aby system dowozu burgerów działał sprawnie. Pizzaportal.pl współpracuje z lokalami, które spełniają najwyższe kryteria jeśli chodzi o standard jedzenia jak i obsługi. Lokale oferujące burgery zlokalizowane z grodzie Kopernika otwierane są w godzinach porannych, zamykane zaś już po północy. Dlatego praktycznie każdy, kto poczuje chęć na bułkę z wołowym kotletem na pewno będzie w stanie zamówić ją pod wskazany adres w dogodnych dla siebie godzinach. Jak była mowa powyżej liczba przepisów na burgera jest praktycznie nieograniczona. Jedna ze zmian najczęściej dotyczy mięsa, z którego przygotowany jest kotlet. W Pan Burger Reja część z burgerów oferowana jest z wieprzowiną, a nie wołowiną. Firmowy Pan Burger, to 70 g mięsa wieprzowego, grillowana cebula, ogórek konserwowy, sałata lodowa, ketchup, musztarda i majonez. Także cheeseburger przygotowany został z wieprzowiną. Hot Bacon Wół, to naturalnie wędzone marynowane mięso wołowe z papryczkami jalapeno. Jeżeli głód doskwiera nam szczególnie mocno, to warto zamówić na wynos Royal Wół. Zawiera on podwójną wołowinę, podwójna porcję bekonu i podwójny ser.

Szybka dostawa burgerów w Toruniu? Możesz na nas liczyć.

Nieco większe porcje wołowiny znajdziemy w Byczym Burgerze. Tam podstawą jest dwustugramowy kotlet wołowy. Ukłonem w kierunku innych kuchni niż amerykańska jest tam m.in. Burger Mexican. Znajdziemy w nim wołowinę, majonez, papryczki jalapeno, papryczki habanero, sałatę, nachosy, sos habanero na mięso i salsę mexicana. Na przeciwnym biegunie smakowym znajduje się Burger Słodziak. Znajdują się w nim kotlet wołowy, pomidor, rukola, orzechy włoskie, grillowany ananas z cynamonem, ser mimolette, sos pomidorowo-oliwkowy. Burger na wypasie to 400 gram wołowiny, potrójny ser gouda, podwójny bekon i inne dodatki. Jeżeli mamy ochotę na zestaw burger z frytkami, to warto zamówienie złożyć w Chicken Kebab Express. Dostępny tam jest Hamburger zestaw XXL. Z kolei burgery wegetariańskie zamówimy w Burger Parku. Zamiast mięsa jest w nich kotlet wegetariański, a ponadto sałata, rukola, pomidor, pikle, majonez i sos burger park. W tym samym lokalu w cheesy burgerach znajdziemy wołowinę nadziewaną serem. W Chudym Byku przygotowano Burger Polaka. Oprócz wołowiny zawiera ser mimolette, boczek, jalapeno, ogórek kiszony, pomidora, krążki cebulowe, sos czosnkowy, sos bbq i ziemniaczki. Można tam też zamówić Burger Włocha i Hiszpana.

Sprawdź najlepsze burgerownie w innych miastach: