Toruń

Zaloguj się
Dostawa
Odbiór osobisty
SPOSÓB DOSTAWY
Sortuj
Filtruj
Rodzaje kuchni

Najlepszy Kebab z Dostawą - Toruń

Najlepszy Kebab w Toruniu. Zamów Kebab, Gyros, Shoarmę z Dostawą!Najlepszy Kebab w Toruniu. Zamów Kebab, Gyros, Shoarmę z Dostawą!

Najlepszy Kebab w Toruniu. Zamów Kebab, Gyros, Shoarmę z Dostawą!

Odczuwasz silne ssanie w żołądku, ale na domowy obiad nie masz ochoty? Jeśli chcesz się nasycić, a przy tym zafundować sobie prawdziwą przyjemność, zamów kebab. Toruń jest miastem, w którym jedzenie zostanie dostarczone pod wskazany adres. Kliknij online i czekaj na dostawcę.

Kebab to jedno z najbardziej popularnych dań obecnych w kuchni arabskiej. Na terenie Europy potrawa została spopularyzowana mniej więcej 50 lat temu, od razu stając się hitem każdej ulicy. Nie musisz już więc wyjeżdżać do Turcji czy Pakistanu, by móc skosztować wybornego dania. Zamów je online, by każdym kolejnym kęsem odbyć prawdziwą podróż po smakach Bliskiego Wschodu.

Dopadł cię głód? Zamów kebab – Toruń proponuje jedzenie w dostawie

Chociaż kebab kojarzony jest przede wszystkim z pitą wypełnioną mięsem i warzywami oraz polaną sosem czosnkowym i majonezowym, tradycyjna potrawa kuchni arabskiej prezentuje zupełnie inny poziom. Standard, o którym możesz się przekonać zamawiając to danie w wielu odmianach serwowanych wyłącznie w najlepszych lokalach w mieście Toruń.

Polacy pokochali przede wszystkim kebab w wersji doner. To mięso wołowe, baranie lub drobiowe ścinane z obrotowego rożna i podawane z warzywami. Całość serwowana jest w chrupiącej bułce i polana jogurtowym sosem. Sprowadzenie kuchni arabskiej wyłącznie do tego dania byłoby jednak sporym uproszczeniem, ponieważ w sztuce kulinarnej tego regionu wyróżnić można nawet 200 odmian kebabów... Jeśli chcesz poznać oryginalny smak kuchni Bliskiego Wschodu, zamów adana kebab. Toruń jest miastem, w którym kilka najlepszych lokali serwuje tę odmianę wierną tradycyjnej recepturze. To świetne rozwiązanie dla osób gustujących w ostro przyprawionych daniach. Doskonałą propozycją jest również iskender kebab, obok którego nie można przejść obojętnie. Głównym składnikiem jest mięso ścinane jak w wersji doner, ale na tym podobieństwa się kończą. Polane masłem i sosem pomidorowym, podawane jest na kawałkach pieczywa nasączonych olejem. Taka kompozycja to prawdziwa poezja. Ciekawych doświadczeń smakowych dostarcza Şiş kebab, którego podstawą jest mięso wołowe, jagnięce lub drobiowe pokrojone na kawałki i pieczone w postaci szaszłyków. Podawane z papryką, pomidorami i bakłażanem (także pieczonymi), może być serwowane na patyczku lub bezpośrednio na talerzu.f

Kebab w dowozie? To więcej niż możliwe!

Naszła cię jeszcze większa ochota na oryginalny kebab – taki, z którym można zetknąć się np. na tureckich ulicach? Tylko kilka kliknięć dzieli cię od zamówienia tradycyjnego dania – w wariancie takim, jaki odpowiada twoim smakowym oczekiwaniom. Podaj swoją lokalizację, wybierz najbliższy lokal i podaj pozycje z menu. Nie musisz przy tym ograniczać się wyłącznie do kebabu, ponieważ oferta najlepszych barów i restauracji w Toruniu jest znacznie bogatsza. Na jaki wariant się dziś zdecydujesz? Pozostaniesz przy wersji doner, czy może skusisz się na bardziej egzotyczne potrawy?

Sprawdź najlepszy kebab w innych miastach: