Zaloguj się

Arkadia Warszawa

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Arkadia to jedno z największych centrów handlowo-usługowych w Polsce, zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II w Warszawie. Szacuje się, że co roku odwiedza je prawie 20 mln klientów – mają oni do wyboru ponad 200 sklepów, mogą skorzystać z usług kina, centrum medycznego, a także oferty licznych kawiarni oraz restauracji. Znaczna część z nich swoje dania oferuje również w opcji z dostawą – dzięki PizzaPortal można szybko zapoznać się z menu wybranych lokali i wygodnie zamówić ulubioną potrawę!

Arkadia – jedzenie tradycyjne i wykwintne

Restauracje w centrum handlowym Arkadia w Warszawie serwują zarówno dania typu fast food, tradycyjne potrawy polskie, jak i bardzo wykwintne propozycje kuchni międzynarodowej. I tak w restauracjach w Arkadii spróbować można dań kuchni niemieckiej – pieczonych żeberek, grillowanej kiełbasy oraz sałatki ziemniaczanej. Szeroki jest wybór potraw kuchni azjatyckiej – począwszy od pikantnych tajskich zup, przez pożywne makarony w stylu chińskim aż po drobne przekąski w postaci gotowanych na parze pierożków oraz chińskich bułeczek bun. Coś dla siebie znajdą również fani kuchni libańskiej, ukraińskiej oraz meksykańskiej – ta ostatnia składa się z czterech rodzajów mięs, dwóch rodzajów ryżu oraz fasoli, uzupełnionych o salsy o różnym poziomie ostrości.

Restauracje w Arkadii i jedzenie z dostawą

Część restauracji z centrum handlowego Arkadia serwuje swoje dania wyłącznie w stacjonarnie. Inne oferują również opcję dostawy pod wskazany adres – zamówić na wynos można m.in. pizzę z rozmaitymi dodatkami mięsnymi i wegetariańskimi, kanapki z grillowanym kurczakiem, burgery z kotletami wołowymi, a nawet dania kuchni chińskiej. Wszystkie te restauracje zostały zebrane w PizzaPortal – dzięki temu można szybko zapoznać się z ich menu, a następnie w kilka chwil sfinalizować zamówienie. Później pozostaje już tylko czekać na dostawę – do miejsca pracy lub do domu, w porze lunchowej, obiadowej lub kolacyjnej, w dni robocze oraz w weekendy. Każda pora na jedzenie jest dobra!