Zaloguj się

Blue City Warszawa

Stary Browar Poznań
Dostawa
Odbiór osobisty

Blue City to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe mieszczące się przy Alejach Jerozolimskich na warszawskiej Ochocie. To jedna z wielu stołecznych galerii, ale z kilku wielu względów wyjątkowa. Wyróżnia ją na przykład oryginalna architektura siedmiokondygnacyjnego wnętrza, z wysokim atrium i głównym placem pośrodku. Przede wszystkim jednak Blue City jest szczególnym miejscem ze względu na niezwykle bogatą ofertę pozahandlową. Goście mogą korzystać z niej nawet w te niedziele, w które dziesiątki działających w galerii sklepów są zamknięte. Każdy może tu spędzić wolny czas w atrakcyjny sposób. 

Blue City - centrum nie tylko handlowe

W centrum znajduje się między innymi ośmiosalowe kino, ogromny fitness club, boisko do minigolfa, szkoła tańca, sala zabaw dla najmłodszych, pokoje gier i zagadek. Funkcjonuje także jeden z nielicznych na świecie obiektów TEP Factor, będący połączeniem escape roomu z torem przeszkód, których pokonanie wymaga fizycznej sprawności. Gusta wszystkich odwiedzających łączą mieszczące się w Blue City restauracje. Oferta kulinarna galerii może równać się z dostępną przy głównych ulicach Warszawy. Obok popularnych sieci w Blue City jedzenie oferują jedyne w swoim rodzaju lokale specjalizujące się w kuchniach świata. Można przekąsić w nich danie fast food w przerwie między zakupami albo wybrać się z przyjaciółmi na uroczysty obiad do restauracji z obsługą kelnerską. Swoje ulubione danie wybiorą entuzjaści krwistych steków, zdeklarowani wegetarianie, miłośnicy słodkości czy zwolennicy pikantnych, azjatyckich specjałów. 

Smakowita oferta Blue City

W dobrej sytuacji są mieszkańcy Ochoty, a także pracownicy mieszczących się w okolicach galerii biurowców. Wiele spośród lokali działających na terenie Blue City zapewnia dostawę swoich dań pod wskazany adres. Warszawiacy chętnie korzystają z tej możliwości, ponieważ centrum znajduje się na doskonale skomunikowanym z resztą dzielnicy terenie, więc nie trzeba czekać długo na zamówiony posiłek. Z bogatej oferty restauracji Blue City skorzystać można przez PizzaPortal!