Zaloguj się

Chcesz zamówić kolacje z dostawą w Warszawie?

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Kolacja to posiłek z pysznym jedzeniem spędzony w miłym towarzystwie. Zazwyczaj spożywany w domu lub w naszej ulubionej restauracji. Jednak czasem przychodzi moment, że potrzebujemy odmiany i chcemy spróbować nowych rzeczy. Jeżeli chodzi o kolację to na szczęście jest kilka opcji, które dostarczą nam nowych wrażeń niekiedy nawet ekstremalnych. A gdy już poznamy nowe sposoby na wieczorny posiłek zawsze możemy wrócić do starych przyzwyczajeń i po prostu zamówić kolację z dostawą do domu w Warszawie.

Jak wiadomo, przy jedzeniu używamy więcej niż jednego zmysłu, którym jest smak. Wzrok odgrywa tutaj też bardzo ważną rolę. W końcu powiedzenie, że „je się oczami” nie wzięło się znikąd. Co by było gdyby wykluczyć zmysł widzenia z tego równania? Czy jedzenie nadal by nam smakowało? Wiadomo, że gdy jeden zmysł przestaje funkcjonować inne potęgują swoje działanie. Jakiś czas temu na zachodzie wpadnięto na pomysł, żeby spożywać kolacje w restauracji po ciemku. Okazało się to hitem, który zawędrował do Europy a w końcu i do Polski. Danie konsumowane po omacku przysparza zupełnie nowych doznań. Przestajemy skupiać się na tym jak potrawa wygląda i całkowicie oddajemy się jej smakowi. Kubki smakowe wyczuwają wtedy nawet najmniejsze niuanse w aromacie. Wszystkie składniki wychodzą na pierwszy plan żeby dostarczyć nam jak najwięcej frajdy ze spożywanego posiłku. Sama obsługa w takiej restauracji też, jest wyjątkowa. Kelnerzy prowadzą nas ze rękę do naszego stolika. Jak to się dzieje, że sami kelnerzy nie przewracają się po drodze do naszego miejsca? Jest tak, ponieważ noszą noktowizory. To jest dopiero połączenia technologii ze światem kulinarnym. Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, ze łatwo możemy zaaranżować taką sytuacje w domu nawet nie będąc w posiadaniu noktowizorów. Wystarczy w tajemnicy przed drugą osobą przygotować jakieś pyszne danie a potem zaserwować jej to, gdy będzie w opasce na oczy lub przy zgaszonym świetle. Dla bardziej świadomych przestrzeni na stole można podać sobie dania jednocześnie. Jest przy tym mnóstwo zabawy a do tego wszystko świetnie smakuje. Zamów potrawy na kolacje w Warszawie i spałaszuj ją po ciemku. 

Jest ryzyko, jest przyjemność - kolacja w Warszawie.

Teraz z ciemnych sal restauracyjnych czy też jadalni pozbawionych świateł ruszamy w przestworza. Wyobraźcie sobie ogromną platformę w kształcie stołu, która podnoszona jest na około czterdzieści metrów. Z takiej wysokości widać całą panoramę miasta. Poziom adrenaliny sięga zenitu, gdy właśnie wtedy przed Wami zostaję postawione ulubione danie. Taka kolacja zmienia naszą perspektywę, co do spożywania posiłków. Gdy już pokonamy barierę wysokości i zaczniemy delektować się nie tylko smakiem potrawy, ale także pięknym widokiem uznamy, że to jedno z najlepiej spożytych posiłków w życiu. Bo taka kolacja na pewno długo zostanie w naszej pamięci. Na pomysł kolacji w przestworzach wpadli kilka lat temu dwaj Belgowie. Pomysł okazał się na tyle trafiony, że podniebne posiłki można spożywać na całym świecie. W tym wypadku nie damy rady powtórzyć warunków takiej kolacji w domu, ale zawsze zostaje nam namiastka tego w postaci balkonu. Kolacja z dowozem w Warszawie na tarasie lub po prostu na Świerzym powietrzu będzie smakować o wiele lepiej. 

Kolacja w Warszawie – zrób to sam.

Nie chodzi tutaj o ugotowanie sobie kolacji w domu, bo nic w tym nadzwyczajnego. Chodzi tutaj o trend, który przywędrował do nas aż z Wietnamu. Nazywa się on hot-pot a polega na przyrządzeniu sobie własnego „gorącego kociołka’ z wybranych przez nas składników. Jest to oczywiście tylko opcja, bo można zamówić gotową kolacje, ale goście bardzo często decydują się na ten wariant, bo sprawia on po prostu mnóstwo frajdy. Wszystko dzieje się pod okiem mistrza, który mniej wprawionym doradzi, co do wyboru składników oraz ile czasu je gotować. Jak widać kolacja nie musi być nudnym posiłkiem wystarczy odrobinę chęci oraz wyobraźni. Zamów z PizzaPortal kolacje w Warszawie z dostawą do domu już teraz!