Zaloguj się

Chcesz zamówić pizze z dostawą w Warszawie?

Wpisz adres i znajdź restauracje w swojej okolicy
Dostawa
Odbiór osobisty

Mieszkasz w Warszawie i nie wiesz gdzie zjeść? Jesteś głodny, ale nie chcę Ci się ruszać z domu? Szukasz włoskiego jedzenia a w szczególności pizzy? Jeżeli przynajmniej na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś pozytywnie to jesteś w dobrym miejscu! Pizzerie w Warszawie w swoim przebogatym menu oferują masę dodatków do wyboru, dlatego też każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Dla niezdecydowanych oto krótki przewodnik gdzie najlepiej zamówić pizze z dowozem w Warszawie.

Zacznijmy od jednej z najlepiej ocenianych przez naszych klientów pizzerii – Prima Pizza. Lokal mieści się na ulicy Mrocznej 7. W swoim menu mają aż trzydzieści osiem rodzajów pizzy gotowych do zamówienia, plus jedna do własnej kompozycji. Przy takiej rozpiętości dodatków i smaków zamawianie z restauracji Prima Pizza z dostawą do domu nigdy się nie znudzi. Jeżeli jest pora obiadu i na posiłek czeka już cała rodzina można zamówić zestaw familijny, który składa się z trzech dowolnych dużych pizzy wraz z sosami. Taką porcją włoskich pyszności najedzą się wszyscy a przy okazji można trochę zaoszczędzić.

Kolejną warszawską pizzerią polecaną przez zadowolonych klientów jest Pizza na Wypasie – Mokotów. Lokal usytuowany jest na ulicy Starościńskiej 4/6 lok. 33. Pizza tworzona jest tutaj według starych włoskich tradycji jednak posiada polskie akcenty. Mariaż dodatków włoskich i polskich tworzy indywidualny charakter każdej pizzy. Połączenie
włoskiej mozzarelli z polskim cheddarem zadowoli każde, nawet najbardziej wymagające podniebienie. Po samym logo, krowa obok pizzy, restauracji widać jak dużą uwagę przykłada się tutaj do używanych serów. Nie pozostaje nic innego jak tylko wejść na nasz portal i zamówić pizzę na dowóz. 

Pizza na wynos w sieci.

Pizzerie mają to do siebie, że gdy jednej idzie dobrze za moment otwierają się kolejna pod tą samą nazwą.  Tak w skrócie powstają sieci pizzerii, dzięki, którym można zjeść tak samo dobrą pizzę w swoim mieści czy też będąc na wyjeździe w innym.   

Tej sieci pizzerii po prostu nie da się przegapić. Po samej jej nazwie wiadomo, jakiego klimatu możemy się spodziewać. Mowa tutaj oczywiście o Biesiadowie. Swojski charakter nadaje jej nie tylko wystój, ale także całe menu. Nazwy pizzy mają duży związek z wsią oraz ze wszystkim, co się na niej dziej. Można znaleźć takie pozycje jak; Osioł w Zagrodzie, Szpinakowe Pole czy też Chłop z Mazur. Jednak nie tylko to wyróżnia Biesiadowo na tle innych pizzerii w Warszawie. Każdy, kto zamawiał stamtąd pizze z dowozem, chociaż raz wie, że tutaj rozmiar ma znaczenie. Przy wyborze opcji dużej pizzy z menu otrzymamy placek o średnicy pięćdziesięciu siedmiu centymetrów. Aby lepiej uzmysłowić sobie jak wielka jest ta pizza wystarczy przywołać moment, kiedy to dostawca próbuje nam ją podać przez framugę drzwi a ona się nie mieści. Pudełko trzeba lekko przekrzywić na skos, bo w innym wypadku trzeba by było skonsumować pizzę na korytarzu lub dworze. Potrzeba kilku głodnych „chłopów”, żeby zjeść ją do końca.  W samej tylko Warszawie jest dwanaście pizzerii z tej sieci, które współpracują z naszym portalem. Dlatego obojętnie, w jakiej dzielnicy stolicy mieszkasz możesz być pewien, że jakaś pizzeria z pod marki Biesiadowo znajduje się niedaleko Ciebie.  Kolejną siecią jest Da Grasso. Tej pizzerii chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Pierwsza ich pizzeria powstała w łodzi w latach dziewięćdziesiątych. Obecnie posiada sto osiemdziesiąt lokali w ponad stu dwudziestu miastach. To się nazywa prawdziwa ekspansja. Swoją popularność zyskała dzięki pysznej pizzy, która utrzymuje wysokim poziom w każdym z lokali. 

Pizza w Warszawie czeka na Twój…

Na pewno nie na telefon, bo ta metoda zamawiania pizzy powoli odchodzi do lamusa. Obecnie rządzi Internet. Czy to na stronie internetowej czy też specjalnie dedykowanej do tego aplikacji można w prosty i szybki sposób zamówić sobie pizzę by już po chwili cieszyć się jej pysznym smakiem. Wejdź na PizzaPortal i przekonaj się, jakie to łatwe.