Zaloguj się

Galeria Młociny Warszawa

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Galeria Młociny to na mapie warszawskich centrów handlowych bardzo młody obiekt. Od razu jednak stał się sensacją, przykuwając uwagę nie tylko mieszkańców Bielan. W nowoczesnym budynku mieści się ponad 200 sklepów i punktów usługowych. Szeroki jest także wybór rozrywek, zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych. Oryginalnie zagospodarowana przestrzeń ostatnich dwóch poziomów galerii to miejsce na aktywność fizyczną, relaks przy dobrym filmie czy spotkania ze znajomymi. Te kondygnacje centrum to także strefa gastronomii, w której poczują się dobrze nawet najwięksi smakosze. Na gości czeka industrialna Hala Hutnik, rodzinna Karuzela na Bielanach, kuszące atmosferą swobody Dechy i zielony Ogród.

Oferta restauracji Galerii Młociny równać się może z kulinarnym bogactwem głównych ulic Warszawy. Spotykają się tu lubiane przez wszystkich placówki znanych sieci, a także lokale, których nie znajdzie się w innych miejscach w stolicy. W strefie gastronomii ucztować mogą osoby o najróżniejszych gustach i wymaganiach, bo jedzenie w Galerii Młociny to istna podróż po kuchniach świata. W jednym miejscu cieszyć się można smakami Japonii, Indii, Meksyku czy Włoch. Na gości czekają między innymi gorące zupy, pożywne, mięsne dania, lekkie sałatki, smakowite kanapki,  świeżo wyciskane soki, desery lodowe i oczywiście aromatyczna, orzeźwiająca kawa.

Niewątpliwą zaletą gastronomicznej strefy o wspólnej nazwie Spotkania i Dania jest to, że wiele spośród działających tam restauracji oferuje możliwość zamówienia serwowanych specjałów z dostawą. Galeria Młociny znajduje się w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Warszawy, więc z jej kulinarne propozycje dostępne są nie tylko dla mieszkańców najbliższej okolicy. Fakt, że smaki prosto z Hali Hutnik trafić mogą prosto do domów czy biur to dla wielu warszawiaków ogromna wygoda i oszczędność czasu. W wirtualnym świecie restauracje Galerii Młociny także spotykają się w jednym miejscu – smakowitą strefę Spotkań i Dań „odwiedzić” można na stronach PizzaPortal.