Zaloguj się

Galeria Mokotów Warszawa

Stary Browar Poznań
Dostawa
Odbiór osobisty

Galeria Mokotów mieszcząca się na Służewcu przy ulicy Wołowskiej jest wprawdzie jednym z wielu centrów handlowych w Warszawie, ale pod pewnymi względami – wyjątkowym. Na odwiedzających czeka oczywiście mnóstwo (bo ponad 250) sklepów, w tym – prestiżowych marek. Nie brak tu butików popularnych projektantów czy designerskiej oferty wyposażenia wnętrz. Ponadto klienci mogą na terenie galerii  skorzystać z usług kilku banków, biur podróży, oddać odzież do konserwacji czy dorobić klucze. Centrum ma także strefę rozrywki i rekreacji – w obiekcie znajduje się multipleks i doskonale wyposażony fitness club. Na tym jednak nie koniec. Gdzie po udanych, ale wyczerpujących zakupach chcą udać się goście Galerii Mokotów? Do restauracji! 

Smaki światowych kuchni w Galerii Mokotów

Najlepszym dopełnieniem wycieczki po sklepach jest smaczny, sycący posiłek. I właśnie pod tym względem centrum na Służewcu jest miejscem szczególnym. Mieści się w nim ponad trzydzieści lokali, w których skosztować można dań z kuchni całego świata! Jedzenie w Galerii Mokotów zaspokoi bardzo zróżnicowane gusta i oczekiwania. Na głodnych zakupowiczów czekają szybkie dania – sycące burgery, grillowane kanapki, soczysty kebab, chrupiące frytki. Zwolennicy lekkiej, owocowo-warzywnej diety posilić się mogą świeżo wyciskanym sokiem czy zielonym koktajlem. Warto jednak zasiąść w przestronnej strefie gastronomicznej i poświęcić chwilę, by skosztować jednej z licznych potraw typu slow food. 

Galeria Mokotów - restauracje nie tylko na miejscu

W Galerii Mokotów mieszczą się restauracje europejskie, azjatyckie i amerykańskie. Zjeść można na przykład japońskie sushi, meksykańską tortillę, włoską pastę, wietnamską zupę, tajskie curry, indyjską kormę czy ukraińskie pierogi. Po pysznym obiedzie przychodzi pora na deser, który zaserwować może miejscowa cukiernia albo lodziarnia. Smakowita oferta kulinarna centrum dostępna jest i dla tych mieszkańców Służewca i okolic, którym brakuje czasu na długie zakupy. Wiele restauracji mieszczących się w Galerii Mokotów oferuje dostawę swoich dań!