Zaloguj się

Galeria Północna Warszawa

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Galeria Północna to pierwsze na warszawskiej Białołęce tak duże centrum handlowo-rozrywkowe. Otwarty w 2017 roku obiekt zachwyca nowoczesną bryłą i eleganckim wnętrzem. Dla gości udostępniono także powierzchnię dachu, na którym znajduje się między innymi ogród, tężnia solankowa, skate park i plenerowa siłownia. Kluczową atrakcją mierzącego 64 tysiące metrów kwadratowych centrum jest oczywiście ponad 200 bogato wyposażonych sklepów polskich i zagranicznych marek oraz rozmaite punkty usługowe. Klienci mogą ponadto odwiedzić kino, klub fitness albo jedyną na Mazowszu motylarnię! 

Najlepsze centrum gastronomiczne na Białołęce

Nie brak też w Galerii Północnej restauracji. Ponad dwadzieścia lokali doskonale wpisuje się w potrzeby mieszkańców wielkiego miasta. Zabiegani zakupowicze posilą się szybkim, pożywnym daniem typu fast food z ulubionej sieci. Goście mogą też zjeść biznesowy lunch czy smakować wykwintne potrawy kuchni świata. Zwolennicy dietetycznego jedzenia w Galerii Północnej znajdą dla siebie lekkie sałatki i świeżo wyciskane soki. Z tej bogatej oferty gastronomicznej przez cały tydzień korzystać mogą także ci spośród mieszkańców Białołęki, którzy odwiedzają centrum wyłącznie w wolne weekendy!

Galeria Północna - jedzenie z dowozem do domu

Współcześnie tempo życia niestety nie zawsze pozwala na to, by wybrać się do kina albo na długie zakupy. Zapracowani warszawiacy na co dzień z trudem znajdują czas na swoje hobby, aktywność fizyczną często ograniczając do spacerów z psem. Artykuły pierwszej potrzeby kupują w osiedlowym markecie, a pozostałe – przez internet. W natłoku obowiązków nie mają zwyczaju gotować obiadów. Korzystają ze stołówek w korporacjach lub zamawiają jedzenie na wynos. Dlatego z licznych restauracji mieszczących się na terenie Galerii Północnej zamówić można posiłki do biur i mieszkań. Dzięki doskonałej lokalizacji centrum handlowe jest skomunikowane z całą dzielnicą, więc gorące dania bez przeszkód trafiają pod wskazany adres. Menu lokali, które oferują dostawę z Galerii Północnej, dostępne jest na PizzaPortal.