Zaloguj się

Stary Browar Poznań

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Galeria Wileńska znajduje się na warszawskiej Pradze-Północ i jest obiektem niezwykłym. Większość tego typu centrów pełni funkcję handlowo-usługową. Ich oferta niekiedy obejmuje także szeroko pojętą rozrywkę. Na terenie wielu galerii znajdują się multipleksy, kręgielnie czy sale zabaw dla dzieci. Oczywiście na zmęczonych zakupami klientów czekają także liczne restauracje. Galeria Wileńska – oprócz takich obowiązkowych elementów – ma dwa piętra nowoczesnej powierzchni biurowej oraz… stację kolejową! Na terenie centrum znajduje się Dworzec Wileński, który obsługuje ruch pociągów podmiejskich. Biorąc pod uwagę, że budynek wyposażony jest w trzypoziomowy parking, a nieopodal znajduje się stacja metra, niewiele jest lepiej skomunikowanych obiektów w całej stolicy. 

Bogactwo smaków w Galerii Wileńskiej

Galeria Wileńska to idealne miejsce na zakupy w jednym z blisko 90 sklepów, a także na smaczny posiłek. Na drugim piętrze znajduje się przytulne patio, w którym cieszyć się można bogatą ofertą gastronomiczną praskiego centrum handlowego. Jedzenie w Galerii Wileńskiej może zaspokoić oczekiwania każdej odwiedzającej ją osoby. Raczyć się tu można uwielbianymi mad Wisła daniami kuchni włoskiej, ale też syryjskiej, japońskiej czy amerykańskiej. Swój ulubiony lokal znajdą zarówno wegetarianie, jak i wielbiciele pożywnych burgerów. Rano klienci mogą napić się orzeźwiającej kawy, a w porze podwieczorku zamówić pysznego pączka lub deser lodowy. 

Jedzenie w Galerii Wileńskiej? Z dowozem!

Wiele dań z Galerii Wileńskiej można zamówić z dowozem pod wskazany adres. W smakowitej ofercie restauracji najłatwiej rozejrzeć się na PizzaPortal, gdzie wszystkie lokale znajdują się w jednym miejscu – podobnie jak wokół przytulnego patio na drugim piętrze Galerii Wileńska. Dostawa z doskonale skomunikowanego, znajdującej się w sercu Pragi-Północ centrum handlowego nie trwa długo. Mieszkańcy prawobrzeżnej Warszawy mogą więc cieszyć się z posiadania swojej wyjątkowej galerii nawet wówczas, gdy nie mają czasu jej odwiedzić.