Zaloguj się

Promenada Warszawa

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Mieszcząca się na Pradze-Południe galeria Atrium Promenada to jedno z najstarszych centrów handlowych w stolicy. Zostało otwarte pod koniec 1996 roku i w tamtym czasie stanowiło niezwykle nowoczesny obiekt. W krótkim czasie zyskało wiodącą pozycję na polskim rynku, a jego ofertę poszerzono o szereg atrakcji. Obok 180 sklepów, punktów usługowych i restauracji w Promenadzie pojawił się multipleks i kręgielnia, przyciągając jeszcze szersze rzesze klientów. W kolejnych latach centrum parokrotnie rozbudowywano, ale jego blask zaczął przygasać na tle nowszych galerii. Te czasy należą już jednak do przeszłości. 

Nowe kulinarne oblicze warszawskiej Promenady

W 2016 roku Promenada przeszła gruntowną modernizację i na nowo zachwyciła warszawiaków. Pod szklanym dachem obiektu pojawiły się dziesiątki nowych sklepów, a także kryształowe żyrandole, fontanny czy interaktywna rzeka. Ponadto powstała elegancka, utrzymana w stylu retro strefa food court, dzięki czemu jedzenie w Promenadzie stało się czystą przyjemnością. Na odwiedzających czeka także Piąty Wymiar – przestrzeń spotkań, warsztatów, zajęć artystycznych, gier i innych aktywności, które pozwalają na rozwój zainteresowań czy spotkania z ciekawymi ludźmi. I to jeszcze nie koniec zmian! Rozbudowa galerii trwa dalej i wkrótce Promenada stanie się drugim co do wielkości centrum handlowym w Warszawie. 

Jedzenie z Promenady? Najlepiej z dostawą!

Ze swoją elegancją i przebogatą ofertą może stać się wizytówką prawobrzeżnej części miasta. Galerię odwiedzać można przez cały tydzień. Wprawdzie w niedziele niehandlowe sklepy są nieczynne, ale nadal korzystać można z części kulturalno-rozrywkowej albo wybrać się do jednego z licznych lokali. Ich wybór jest zróżnicowany, więc strefa food court to idealne miejsce na niedzielny obiad w gronie przyjaciół. Warto także korzystać z oferty dostaw mieszczących się w Promenadzie restauracji. Galeria znajduje się w doskonale skomunikowanym punkcie prawobrzeżnej Warszawy, więc zamówione dania mogą sprawnie docierać do biur i domów.