Zaloguj się

Arkady Wrocławskie

Poznaj restauracje, zamów z dostawą!
Dostawa
Odbiór osobisty

Arkady Wrocławskie to nowoczesne centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe, dysponujące również przestrzenią biurową. Jego powierzchnia to blisko 40 tys. metrów kwadratowych, na których znajduje się wiele sklepów i punktów usługowych, a także liczne kawiarnie oraz restauracje – co ważne, z ich usług można korzystać nie tylko stacjonarnie, ale również w opcji z dostawą. Umożliwia to PizzaPortal!

Arkady Wrocławskie – restauracje z całego świata

Jedzenie w Arkadach Wrocławskich to szeroki wybór dań charakterystycznych dla kuchni całego świata. Coś dla siebie znajdą tam m.in. miłośnicy sushi – jest ono przygotowywane według oryginalnej japońskiej receptury, z najlepszych składników, z olbrzymią dbałością o walory estetyczne. Arkady Wrocławskie to także restauracje orientalne, czerpiące inspiracje z kuchni tureckiej oraz azjatyckiej, oferujące m.in. dania na bazie makaronu ryżowego i sojowego, ale również lekkie orientalne sałaty. Nie można zapominać o kuchni roślinnej i szerokim wyborze dań wegańskich: burgerach, zestawach lunchowych, daniach obiadowych, zupach, sosach i ciastach. Z kolei fani mięsa mogą skusić się na kebab – wykonany z baraniny, wołowiny lub drobiu, w towarzystwie świeżych warzyw i aromatycznych sosów.

Jedzenie z dostawą z Arkad Wrocławskich

Restauracje z Arkad Wrocławskich coraz mocniej otwierają się na potrzeby współczesnych klientów, oferując swoje dania również w opcji z dostawą pod wskazany adres. Dzięki temu można cieszyć się smakiem wybornego kebaba w trakcie przerwy na lunch w pracy, zamówić pełną dodatków pizzę w ramach obiadu dla całej rodziny albo wybrać pełne aromatu dania chińskie w sytuacji, gdy wpadną do nas głodni znajomi. Proces zamawiania jedzenia z Arkad Wrocławskich upraszcza PizzaPortal – wszystkie restauracje z taką usługą zostały zebrane w jednym miejscu, a sama transakcja jest bardzo intuicyjna. Co więcej, dostępna jest również poprzez aplikację mobilną, dzięki której menu restauracji z Arkad Wrocławskich można mieć zawsze na wyciągnięcie ręki!